Page 3 of 9
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:16 24. May 2012
by J.F.Payne
klobouk wrote:Já tu taky aktivně hraju a chci, aby můj názor byl zohledněn. A všechno po Tartenu byl krok zpátky. Frakční svět jsem bral jako jednu z hlavních výhod proti třeba Eq. Teď tu není a je to větší nuda.
Když tým nechá řešení jen na drowech, kteří dávají týmu za vinu výsledek situace + to, co říká Zachy o sigleplayeru, tak se to fakt nepohne. Nějak bych to prostě časem být týmem vyřešil zase zpátky ke starému stavu. Jakkoliv.
Jo, to beru. Na druhou stranu ten stav netrvá tak dlouho, aby to bylo nehratelný. Vezmi si, že to zase rozeběhlo několik dalších věcí. Třeba zmiňovanou výpravu. Nebo příležitosti pro povrchňanský eviláky porůznu obchodovat a pašovat... navazovat kontakty. Zajímalo by mě, z jakého důvodu by tenhle krátkodobej stav měl být pro frakční svět likvidační?
Frakcí je hodně. Šedí vlci, naše družinka, Morusáci a x dalších o kterejch nevím, páč nejsou vidět. Vždyť ten frakční boj může bejt i mezi takovýma frakcema, není to jen Povrch versus Podtemno.
Jinak řešení samozřejmě není jen na drowech, ale i na Povrchu.
My se nedostanem k železu a meteoru, oni ke kytičkám, no. Však se to spraví.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:19 24. May 2012
by Krysak
S tím meteorem a dalšíma surovinama to byl dobrý vtip:) Samozřejmě, že se dostanete, bez problémů:)
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:20 24. May 2012
by Molly23
Ahá, proto je ho nahoře takovej nedostatek...
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:23 24. May 2012
by de Aers
Nefňukejte po surovinách.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:25 24. May 2012
by kucik
Mě prostě jen irituje, že tu cestu časem zas bude muset otevřít DM, protože se tady spoléhá na to, že když budu dost dlouho brečet na foru, tak oni s tim něco udělaj.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:27 24. May 2012
by Shaman88
Ty NPC tam dal taky DM ne?
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:27 24. May 2012
by kucik
A Kroťte to vyzrazování IC informací. Konkrétně zachy a Krysak.
Někteří hráči stále získávají IC informace ze hry a nikoliv z fora.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:29 24. May 2012
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Ty NPC tam dal taky DM ne?
Akce a reakce. Rozumíš. To DM je tam nedalo proto, že si řeklo "Hoho, teď se nudím, tak sem šoupnu pár tvrdejch NPC, johohoho." To DM je tam dalo proto, že to považovalo za adekvátní reakci k herním událostem, jejímiž strůjci byly hráčské postavy.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:29 24. May 2012
by Krysak
kucik wrote:Mě prostě jen irituje, že tu cestu časem zas bude muset otevřít DM, protože se tady spoléhá na to, že když budu dost dlouho brečet na foru, tak oni s tim něco udělaj.
To je odpověď na kterou jsem čekal od osoby odpovědné. V pořádku. Pokusíme se s tim něco udělat..... snad to nějak půjde, časem.
Mimochodem kolik času zabralo hráčům nahoře všechny ty vychody zahrabat a pokrýt? minuty? hodiny? Asi tak...
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:30 24. May 2012
by kucik
Cenzurovány IC informace
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:34 24. May 2012
by Paulus
Krysak wrote:kucik wrote:Mě prostě jen irituje, že tu cestu časem zas bude muset otevřít DM, protože se tady spoléhá na to, že když budu dost dlouho brečet na foru, tak oni s tim něco udělaj.
To je odpověď na kterou jsem čekal od osoby odpovědné. V pořádku. Pokusíme se s tim něco udělat..... snad to nějak půjde, časem.
Mimochodem kolik času zabralo hráčům nahoře všechny ty vychody zahrabat a pokrýt? minuty? hodiny? Asi tak...
Jako promiň ale z tohoto lze vyčíst následující: Na forku sme to neokecali abychom dostali něco za nic. DM teď řeklo, něco s tím musíme udělat tak to teprve uděláme? Tož nemá to být obráceně? Nejdřív se pokusím něco dělat a teprve když to nejde tak to řešit na foru?
Viděl si tam trpaslíky? Kolik jich je? Jak dlouho myslíš, že jim může trvat strhnout vchody.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:40 24. May 2012
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Shaman88 wrote:Ty NPC tam dal taky DM ne?
Akce a reakce. Rozumíš. To DM je tam nedalo proto, že si řeklo "Hoho, teď se nudím, tak sem šoupnu pár tvrdejch NPC, johohoho." To DM je tam dalo proto, že to považovalo za adekvátní reakci k herním událostem, jejímiž strůjci byly hráčské postavy.
Pokud svět je považován za frakční tak by tyhle situace neměli nastávat, to je také jeden z důvodů proč je mnoho účastníků té útočné akce trvale znechuceno.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:43 24. May 2012
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Pokud svět je považován za frakční tak by tyhle situace neměli nastávat, to je také jeden z důvodů proč je mnoho účastníků té útočné akce trvale znechuceno.
Chápu. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že akce, která si v podstatě vyžádá změnu modulu a dlouhodobou DM pozornost, je něco mnohem víc hardcore, než přepadávání na cestě nebo mezifrakční černej obchod.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:43 24. May 2012
by Krysak
*nevěřícně kroutí hlavou*
1. GM specializoané na podtemno nemá bohužel čas, taky věnovat se těm pár hráčům, když má nahoře spoustu zajímavějších věcí..... a pro více lidí
2. Nás je málo a díky settingu a okolnostem lidi ubývají, Asrinaslu neumřela poprvé, při průzkumech vchodů lehl asi tak 5x, protože je nešika, ale skvělej pohodář.
3. Jasně že jsme plánovali nejaé akce, ale v rámci questů jsme uvízli na dlouhodobém budování jen pozice, k tomu, co potřebujem reálně jsme se ai nepřiblížili....
atd....
Mám se koukat, jak mi kamarádi odcházejí, protože se něco udělalo ne uplně štastně a vina se hází na ty co to neudělali?
*poklepal si hlavou na čelo*
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:45 24. May 2012
by Koninho87
bez podtemna je to jedna velká nuda.