Page 3 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:44 28. May 2012
by Absinthorix
Brrrr, honem do tepla! Nad Kelem se schyluje k písečné bouři

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:48 28. May 2012
by Absinthorix
A ještě jeden obrázek co zahřeje

(ten ranní opar je parádní)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:50 28. May 2012
by Amber
Pokud by to v popředí byla (případná) kopule Azurové věže a to v pozadí přístav, co nám vznikne?
Bingo, Karatha!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:50 28. May 2012
by Aulus
Na návštěvě v Orčích Tesácích uvidíte jako první...

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:55 28. May 2012
by Amber
Elfí město ála Tolkien.
Edit: Aulus wrote:Na návštěvě v Orčích Tesácích uvidíte jako první...
...hřejivou náruč tetičky Albertiny!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:58 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Elfí město
...někde tím směrem

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:03 28. May 2012
by Aulus
Absinthorix wrote:Amber wrote:Elfí město
...někde tím směrem

... žil starý jezevec
//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:08 28. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:Absinthorix wrote:Amber wrote:Elfí město
...někde tím směrem

... žil starý jezevec
//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit

...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka
//ninja želvy spadají pod bod 3
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:19 28. May 2012
by Czepulda
Absinthorix wrote:Aulus wrote:Absinthorix wrote:
...někde tím směrem

... žil starý jezevec
//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit

...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka
//ninja želvy spadají pod bod 3
...neb se jim donesla zpráva, že v lese je zvířátko lovec. Dokonce se prý ztratila Vlčí babička Josífka...
//mam radu tento obrazek, někdy si rozjedu červenou karkulku WM 
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:29 28. May 2012
by Absinthorix
Czepulda wrote:Absinthorix wrote:Aulus wrote:
... žil starý jezevec
//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit

...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka
//ninja želvy spadají pod bod 3
...neb se jim donesla zpráva, že v lese je zvířátko lovec. Dokonce se prý ztratila Vlčí babička Josífka...
//mam radu tento obrazek, někdy si rozjedu červenou karkulku WM 
...i starou lvici tyto novinky vytrhly ze vzpomínek na mládí, které uletělo a opět se oblékla jako mladá kočka připravená čelit všemu neznámému s elegancí svému druhu vlastní.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:33 28. May 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:40 28. May 2012
by Czepulda
Absinthorix wrote:Czepulda wrote:Absinthorix wrote:
...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka
//ninja želvy spadají pod bod 3
...neb se jim donesla zpráva, že v lese je zvířátko lovec. Dokonce se prý ztratila Vlčí babička Josífka...
//mam radu tento obrazek, někdy si rozjedu červenou karkulku WM 
...i starou lvici tyto novinky vytrhly ze vzpomínek na mládí, které uletělo a opět se oblékla jako mladá kočka připravená čelit všemu neznámému s elegancí svému druhu vlastní.

..i slyšel to starý dragorillák, výprava mohla začít!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:41 28. May 2012
by Aulus
"A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci! Ty potvory vám zalezou všude!"
Děd Vševěd

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 16:42 28. May 2012
by Absinthorix
Zvířátka se sebrala a o výpravě Karkulek pověděla Lesní čarodějnici, že dvě fúrie ničí celý (pra)Hvozd
a ještě s sebou mají jakéhosi pidižvíka, co zadupe každou kytičku a nic nenechá na pokoji, ani ptáčky.
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:29 28. May 2012
by Amber
Lesní čarodějnice má samozřejmě na podobné případy svoje lidi...
