Page 3 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:44 28. May 2012
by Absinthorix
Brrrr, honem do tepla! Nad Kelem se schyluje k písečné bouři
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:48 28. May 2012
by Absinthorix
A ještě jeden obrázek co zahřeje :) (ten ranní opar je parádní)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:50 28. May 2012
by Amber
Pokud by to v popředí byla (případná) kopule Azurové věže a to v pozadí přístav, co nám vznikne?
Bingo, Karatha! :D
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:50 28. May 2012
by Aulus
Na návštěvě v Orčích Tesácích uvidíte jako první...
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:55 28. May 2012
by Amber
Elfí město ála Tolkien. 8)

Image

Edit:
Aulus wrote:Na návštěvě v Orčích Tesácích uvidíte jako první...
...hřejivou náruč tetičky Albertiny! :P

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:58 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Elfí město
...někde tím směrem

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:03 28. May 2012
by Aulus
Absinthorix wrote:
Amber wrote:Elfí město
...někde tím směrem

Image
... žil starý jezevec

Image

//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit :roll: :mrgreen:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:08 28. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:
Absinthorix wrote:
Amber wrote:Elfí město
...někde tím směrem

Image
... žil starý jezevec

Image

//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit :roll: :mrgreen:
...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka

Image

//ninja želvy spadají pod bod 3

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:19 28. May 2012
by Czepulda
Absinthorix wrote:
Aulus wrote:
Absinthorix wrote: ...někde tím směrem

Image
... žil starý jezevec

Image

//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit :roll: :mrgreen:
...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka

Image

//ninja želvy spadají pod bod 3
...neb se jim donesla zpráva, že v lese je zvířátko lovec. Dokonce se prý ztratila Vlčí babička Josífka...
Image


//mam radu tento obrazek, někdy si rozjedu červenou karkulku WM :-D

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:29 28. May 2012
by Absinthorix
Czepulda wrote:
Absinthorix wrote:
Aulus wrote: ... žil starý jezevec

Image

//omlouvám se, ale tohle si nešlo odpustit :roll: :mrgreen:
...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka

Image

//ninja želvy spadají pod bod 3
...neb se jim donesla zpráva, že v lese je zvířátko lovec. Dokonce se prý ztratila Vlčí babička Josífka...
Image


//mam radu tento obrazek, někdy si rozjedu červenou karkulku WM :-D
...i starou lvici tyto novinky vytrhly ze vzpomínek na mládí, které uletělo a opět se oblékla jako mladá kočka připravená čelit všemu neznámému s elegancí svému druhu vlastní.

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:33 28. May 2012
by Amber
Druhá taková Karkulka 8)
Image

//jako malá jsem zbožňovala u nás doma vyprávěnou verzi indiánské Karkulky, která nese babičce ohnivou vodu :twisted:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:40 28. May 2012
by Czepulda
Absinthorix wrote:
Czepulda wrote:
Absinthorix wrote: ...který šel navštívit svého starého kamaráda želváka

Image

//ninja želvy spadají pod bod 3
...neb se jim donesla zpráva, že v lese je zvířátko lovec. Dokonce se prý ztratila Vlčí babička Josífka...
Image


//mam radu tento obrazek, někdy si rozjedu červenou karkulku WM :-D
...i starou lvici tyto novinky vytrhly ze vzpomínek na mládí, které uletělo a opět se oblékla jako mladá kočka připravená čelit všemu neznámému s elegancí svému druhu vlastní.

Image
..i slyšel to starý dragorillák, výprava mohla začít!
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:41 28. May 2012
by Aulus
"A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci! Ty potvory vám zalezou všude!" Děd Vševěd

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:42 28. May 2012
by Absinthorix
Zvířátka se sebrala a o výpravě Karkulek pověděla Lesní čarodějnici, že dvě fúrie ničí celý (pra)Hvozd

Image

a ještě s sebou mají jakéhosi pidižvíka, co zadupe každou kytičku a nic nenechá na pokoji, ani ptáčky.

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:29 28. May 2012
by Amber
Lesní čarodějnice má samozřejmě na podobné případy svoje lidi...
Image