Page 3 of 21

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:04 30. May 2012
by kucik
Jen jestli právě byli vlastní.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:05 30. May 2012
by J.F.Payne
Jojo, Stannis se tam bije na hradbách, a v momentě, kdy je jasný, že prohráli, odtáhnou ho vlastní vojáci z bitvy. Chudák chlap, bylo mi ho líto! Takovej borec... jedinej pravej král, co jde v první linii bitvy pro inspiraci svejm chlapům, suchej hláškař, co když řeknou "Hundreds will die!", on odpoví "Thousands."

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:11 30. May 2012
by kucik
A jak ho odtáhli, když byli na nepřátelskejch hradbách, jejich vojsko se rozprchlo a všude byli Lanisteři? Navíc on si tam fajtí na hradbách a kus vedle Tyrion promlouvá k národům?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:12 30. May 2012
by Krysak
Stannis bitvu podcenil, respektive přecenil své síly.
1. žádný průzkum
2. velké sebevědomí (ono je to spojené s tim před tím)
3. očekávaný postup
atd.... zasloužil si prohrát, přesto jej mám jako postavu ambiciozního vladaře mám rád a nechapu proc jej všichni před tím odstrkovali.
Za zásadní chybu jako krále a stratega považuji jeho malouz představivost, ale třeba se plwetu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:13 30. May 2012
by Práček
Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ? :mrgreen: z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:15 30. May 2012
by KaTo
Práček wrote:Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ? :mrgreen: z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce :mrgreen:
Nahlaš to jako Spam. Molly to vedle v topicu udělal a pročistili mu to :twisted: .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:20 30. May 2012
by J.F.Payne
To tu vážně musíme mít topic uplně na všechno?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:51 30. May 2012
by Absinthorix
Práček wrote:Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ? :mrgreen: z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce :mrgreen:
Image

Tak navrhni něco nového... a jestli ti tak GoT vadí, tak stejně bude končit příští pondělí jestli se nepletu, ne? Pak to tu zase usne :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:09 30. May 2012
by G-ladiator
Neusne. Začnou špekulace a my, čtenáři, se budeme tiše smát :twisted:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:19 30. May 2012
by Krysak
Vývoj dalšího děje je loženej. Nemusím spekulovat, jednou si to přečtu, už jsem si to v originále vytiskl - teda první díl:)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:27 30. May 2012
by Nalkanar
Image

Iron Man 3? 8)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:15 30. May 2012
by Práček
Absinthorix wrote:
Tak navrhni něco nového... a jestli ti tak GoT vadí, tak stejně bude končit příští pondělí jestli se nepletu, ne? Pak to tu zase usne :lol:
Mě GoT nevadí...právě naopak jsem nenápadně chtěl naznačit aby se udělal topic, abych nemusel všechny spekulace okolo hledat v tomhle spamu :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:14 30. May 2012
by Rejty
Sakra, už jsem to nevydržel a objednal si knížky... :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:34 30. May 2012
by G-ladiator
Rejty wrote:Sakra, už jsem to nevydržel a objednal si knížky... :mrgreen:
Skvělé. Ale bacha, je to hroznej časožrout :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:37 30. May 2012
by Desmond
Já je louskám v angličtině. Než to dočtu, tak mi bude nejmíň třicet :-D. To tempo je šílený, ale nechci, aby mi unikl nějaký detail.