Page 3 of 21
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:04 30. May 2012
by kucik
Jen jestli právě byli vlastní.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:05 30. May 2012
by J.F.Payne
Jojo, Stannis se tam bije na hradbách, a v momentě, kdy je jasný, že prohráli, odtáhnou ho vlastní vojáci z bitvy. Chudák chlap, bylo mi ho líto! Takovej borec... jedinej pravej král, co jde v první linii bitvy pro inspiraci svejm chlapům, suchej hláškař, co když řeknou "Hundreds will die!", on odpoví "Thousands."
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:11 30. May 2012
by kucik
A jak ho odtáhli, když byli na nepřátelskejch hradbách, jejich vojsko se rozprchlo a všude byli Lanisteři? Navíc on si tam fajtí na hradbách a kus vedle Tyrion promlouvá k národům?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:12 30. May 2012
by Krysak
Stannis bitvu podcenil, respektive přecenil své síly.
1. žádný průzkum
2. velké sebevědomí (ono je to spojené s tim před tím)
3. očekávaný postup
atd.... zasloužil si prohrát, přesto jej mám jako postavu ambiciozního vladaře mám rád a nechapu proc jej všichni před tím odstrkovali.
Za zásadní chybu jako krále a stratega považuji jeho malouz představivost, ale třeba se plwetu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:13 30. May 2012
by Práček
Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ?

z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:15 30. May 2012
by KaTo
Práček wrote:Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ?

z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce

Nahlaš to jako Spam. Molly to vedle v topicu udělal a pročistili mu to

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:20 30. May 2012
by J.F.Payne
To tu vážně musíme mít topic uplně na všechno?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:51 30. May 2012
by Absinthorix
Práček wrote:Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ?

z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce

Tak navrhni něco nového... a jestli ti tak GoT vadí, tak stejně bude končit příští pondělí jestli se nepletu, ne? Pak to tu zase usne

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:09 30. May 2012
by G-ladiator
Neusne. Začnou špekulace a my, čtenáři, se budeme tiše smát

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:19 30. May 2012
by Krysak
Vývoj dalšího děje je loženej. Nemusím spekulovat, jednou si to přečtu, už jsem si to v originále vytiskl - teda první díl:)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:27 30. May 2012
by Nalkanar
Iron Man 3?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:15 30. May 2012
by Práček
Absinthorix wrote:
Tak navrhni něco nového... a jestli ti tak GoT vadí, tak stejně bude končit příští pondělí jestli se nepletu, ne? Pak to tu zase usne

Mě GoT nevadí...právě naopak jsem nenápadně chtěl naznačit aby se udělal topic, abych nemusel všechny spekulace okolo hledat v tomhle spamu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:14 30. May 2012
by Rejty
Sakra, už jsem to nevydržel a objednal si knížky...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:34 30. May 2012
by G-ladiator
Rejty wrote:Sakra, už jsem to nevydržel a objednal si knížky...

Skvělé. Ale bacha, je to hroznej časožrout

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:37 30. May 2012
by Desmond
Já je louskám v angličtině. Než to dočtu, tak mi bude nejmíň třicet

. To tempo je šílený, ale nechci, aby mi unikl nějaký detail.