Page 3 of 5
Re: Systém koní
Posted: 14:01 30. Oct 2012
by Derken-
Koně nepodporují některé vzhledy šatů. Musíš si to holt přešívat, zkoušet, dokud nenajdeš nějaké, které na koni jsou vidět.
Re: Systém koní
Posted: 14:03 30. Oct 2012
by rosnicka
Derken- wrote:Koně nepodporují některé vzhledy šatů. Musíš si to holt přešívat, zkoušet, dokud nenajdeš nějaké, které na koni jsou vidět.
diky , radsi budu jezdit ve zbroji

ale priste to vyzkousim
Re: Systém koní
Posted: 14:06 30. Oct 2012
by Prasokralik
Hnědej kůň podporuje víc modelů než bílej a černej.
Re: Systém koní
Posted: 14:17 30. Oct 2012
by Jachym
Ta moje kobylka byla nahoře na hradbách , už jsem si jí sundal. Děkuji za pomoc.
Re: Systém koní
Posted: 14:34 30. Oct 2012
by karolina
rosnicka wrote:Derken- wrote:Koně nepodporují některé vzhledy šatů. Musíš si to holt přešívat, zkoušet, dokud nenajdeš nějaké, které na koni jsou vidět.
diky , radsi budu jezdit ve zbroji

ale priste to vyzkousim
Já si šila zbroj tak, že jsem si koně vzala k barvíři a čestí oblečení který nešli vidět měnila na koni. Radši jsem napsala do Pj kanálu, proč tam toho koně mám. Lepší jak se furt převlíkat (navíc co kdybych musela bojovat na koni) nebo jezdit polonahá - někdo mě totiž viděl nahou a někdo jako ducha.
Re: Systém koní
Posted: 14:50 30. Oct 2012
by Jachym
Mě jednou viděla Olwenka jako velkou kočku s vykulenýma očima a mašličkou na hlavě , dokonce mi to poslala . Neuvěřitelné.
Re: Systém koní
Posted: 15:05 30. Oct 2012
by -RoF-
Jachym wrote:Mě jednou viděla Olwenka jako velkou kočku s vykulenýma očima a mašličkou na hlavě , dokonce mi to poslala . Neuvěřitelné.
Dej prosím screen

Re: Systém koní
Posted: 18:25 30. Oct 2012
by Aillen
-RoF- wrote:Jachym wrote:Mě jednou viděla Olwenka jako velkou kočku s vykulenýma očima a mašličkou na hlavě , dokonce mi to poslala . Neuvěřitelné.
Dej prosím screen

po relogu Olwen viděla Menhiri už normálně

Re: Systém koní
Posted: 20:31 30. Oct 2012
by -RoF-
Re: Systém koní
Posted: 16:49 18. Jan 2013
by klobouk
Na Thalii nejsou koně v partě kvůli omezení počtu companionů a měnit se na tom nic nehodlá. Je to tak?
Pokud ne, mohli bychom vyřešit přeotravné cestování s koněm přes přechod úpravou onAreaEnter scriptu v kombinaci s flagem, že kůň následuje majitele? Teoreticky by se načetl by se do lokace spolu s majitelem. Prakticky to vyzkouším.
Re: Systém koní
Posted: 16:53 18. Jan 2013
by Shaman88
Já nevím proč nejsou v partě. Tam žádný limit pokud vím není, kůň se dá přidat jako typ henchmen, který se na Thalii nepoužívá...
Re: Systém koní
Posted: 16:55 18. Jan 2013
by kucik
Limit tam je, ale šel by zvýšit.
Re: Systém koní
Posted: 16:58 18. Jan 2013
by J.F.Payne
kucik wrote:Limit tam je, ale šel by zvýšit.
Ooo a šlo by to zvýšit i tak, aby si nekromant mohl udělat miniarmádku nemrtvých?

Re: Systém koní
Posted: 16:59 18. Jan 2013
by Nalkanar
Nejen nekromanti. S tím by se pak dal rozvinout systém summonů ala Lineage (supportní summoni a bojoví summoni).
Re: Systém koní
Posted: 17:00 18. Jan 2013
by klobouk
Jak to funguje? Je limit na množství companions, nebo jen henchmen?