Page 3 of 3

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Posted: 19:12 06. Aug 2013
by Krysak
Zdar, jen bleskově:)

Systémově je jen třeba vytvořit podhoubí, dát lidem více svobody a možnosti tvořit to, co je láká.

Co je však klíčové jsou tahouni, říkám to furt - jakýkoliv spolek nebude fungovat bez osoby tohodle druhu. Asi nosné příklady jsou Derken a Payne na Thalii.

GM by měla takovéhle tahouny rozpoznat a začít rozvíjet společně příběh, ti ostatní se rádi nabalí sami.

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Posted: 19:39 06. Aug 2013
by Kathermara
Aillen wrote:A co spolek druidů ochránců lesa a všeho živého - třeba Kruh lesní moudrosti :wink: . Vím, druidi mohou léčit zvířata, možná by mohli léčit i schnoucí stromy, mohli by ale také vykovávat obřady, aby pole více rodila, ovoce na stromech bylo hojnější, což by jistě ocenili i rolníci, mohli by se starat o prameny a studánky. Bránit lesní zvěř před nezřízeným drancováním hrabivých lovců :wink:

Přijde mi, že na Thalii druidé jako hráčské postavy prakticky nejsou :( . Za celou dobu, co na Thalii hraji, se moje postava setkala jen se dvěma postavami druidů a ty moc dlouho nehrály. Přijde mi to docela škoda :(
A hlavně by druidi mohli uklidnit ten Doren. Na to by mohla být fůra pěkných questů a kdyby se snažili, prospěch by z toho nakonec měli všichni. Hlavně teda lowíci bez invisu a vysokého hidu :P

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Posted: 19:44 06. Aug 2013
by Nalkanar
Řeknu to jednoduše - Doren je v řešení, questíky tam jsou stále nejspíše k dispozici, jen se o to asi moc nezajímáte.

Re: NPC/Hráčské spolky - Navrhněte řešení

Posted: 19:47 06. Aug 2013
by Pajule
Tak tak, souhlas s Nalkem co se týče hvozdu.

Mimochodem, řekla bych, že náš SSF funguje docela dobře, ale taky nepřišel žádnej mág(vlastně může u nemág), že by třeba měl zájem a že akcí děláme celkem dost, řekla bych :)