Page 3 of 3

Re: Přihlášení

Posted: 12:30 03. Oct 2012
by Desmond
Na gog.com si ale musíš zažádat o zaslaní klíče pro multiplayer. Nedostáváš ho automaticky se hrou.

Re: Přihlášení

Posted: 13:25 03. Oct 2012
by Goran
kucik: Velice děkuji, připojení se už zdařilo :-)

Desmond: Ano, už včera jsem jim posílal zprávu, čekám, až se ozvou.

Díky pomoci zdejších přispěvatelů problém vyřešen, uvidíme se ve hře :-)

Re: Přihlášení

Posted: 13:30 03. Oct 2012
by rosnicka
tak to pak velikanske gratulace a vitej ve hre