Page 3 of 3
Re: Přihlášení
Posted: 12:30 03. Oct 2012
by Desmond
Na gog.com si ale musíš zažádat o zaslaní klíče pro multiplayer. Nedostáváš ho automaticky se hrou.
Re: Přihlášení
Posted: 13:25 03. Oct 2012
by Goran
kucik: Velice děkuji, připojení se už zdařilo
Desmond: Ano, už včera jsem jim posílal zprávu, čekám, až se ozvou.
Díky pomoci zdejších přispěvatelů problém vyřešen, uvidíme se ve hře

Re: Přihlášení
Posted: 13:30 03. Oct 2012
by rosnicka
tak to pak velikanske gratulace a vitej ve hre