Page 3 of 7

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:05 12. Nov 2012
by kucik
Opět sobotní odjezd? Nakonec aspoň bych něco stihnul i v neděli. Záleží v kolik byste jeli.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:09 12. Nov 2012
by Shaman88
Tož mě jde hlavně o cestu tam.
Zpátky to už se nějak vyřeší...

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:10 12. Nov 2012
by Theogil I
kucik wrote:Opět sobotní odjezd? Nakonec aspoň bych něco stihnul i v neděli. Záleží v kolik byste jeli.
Z Brna dopoledne, z Plzně někdy kolem 22:00 - 23:00 - tak nějak abych byl do 2:00 v Brně a stačil se alespoň drtínek vyspat.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:10 12. Nov 2012
by Theogil I
V kolik ti to dorazí do Prahy Shamane?

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:16 12. Nov 2012
by Shaman88
8:31 , 9:31, 10:31 nebo 12:31

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:19 12. Nov 2012
by Theogil I
Shaman88 wrote:8:31 , 9:31, 10:31 nebo 12:31
Tak co 10:31 nabrat Shamana, zajet ke Kucikovi na kafe, nabrat kucika a okolo 14:00 - 15:00 můžeme být v čajce a to i poobědě? :D

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:20 12. Nov 2012
by Shaman88
To zní dobře.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:35 12. Nov 2012
by kucik
To by bylo super. Případně se ještě můžu ještě přiblížit blíž ku trase. To už kdyžtak doladíme.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 17:05 12. Nov 2012
by Theogil I
Fajn, doladíme ke konci týdne, ale takhle nějak bych to viděl průchozí. Kuciku jedeš sám?

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 17:10 12. Nov 2012
by kucik
Jo, měl bych jet sám. Měl bych to asi upravit v prvnim příspěvku.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 18:21 12. Nov 2012
by karolina
Kdyby bylo potřeba, tak máme pořád 1-2 volný místa v autě z Prahy.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 08:32 13. Nov 2012
by Theogil I
karolina wrote:Kdyby bylo potřeba, tak máme pořád 1-2 volný místa v autě z Prahy.
K vám se Kájo někdo už hlásil ne?

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 14:16 13. Nov 2012
by karolina
Theogil I wrote:
karolina wrote:Kdyby bylo potřeba, tak máme pořád 1-2 volný místa v autě z Prahy.
K vám se Kájo někdo už hlásil ne?
Zatím jen ten Legition, páč Absinth dává přednost slečně před náma :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 14:19 13. Nov 2012
by KaTo
karolina wrote:...Absinth dává přednost slečně před náma :)
...tohle se snažil nalhat vám taky? Hmmm....myslím, že by mu někdo s tou jeho láskou k vodce měl...pomoci. Tohle začíná být napováženou!!

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 14:20 13. Nov 2012
by karolina
KaTo wrote:
karolina wrote:...Absinth dává přednost slečně před náma :)
...tohle se snažil nalhat vám taky? Hmmm....myslím, že by mu někdo s tou jeho láskou k vodce měl...pomoci. Tohle začíná být napováženou!!
Myslím, že zmiňoval něco o Vídni, tak asi pojede doplnit zásoby Strohu :D :D