Page 3 of 15
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:47 07. Nov 2012
by vercas
prisel jsem hru otestovat jestli to stoji za to, nemohl jsem do sveta nyni nemuzu ani zalogovat protoze mam ban za jednani cizi osoby. A to vam mam jeste lizat zadky a prosit o vstup do hry.
No fucking way
Proste si to nak vyreste mozna to nekdy skusim znova co se da delat ...
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:47 07. Nov 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:...Tady je to i hodně o komunikaci.
...a čo si vy Kefalín představujete pod takým pojmem komunikace?
Btw jeden k tomuhle topicu

:

- user2553_pic1953_1235675713.jpg (17.51 KiB) Viewed 6876 times
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:48 07. Nov 2012
by -darkvision-
Sprostě se tu také nemluví ..

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:50 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:.....nekdy skusim znova co se da delat ...
Rádi tě přivítáme

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:54 07. Nov 2012
by Caehan
Podívej, buď jsi ten bugger - pak tu nemáš co dělat, nebo jsi jeho kamarád - v tom případě to buď děláš naschvál - pak tu nemáš co dělat, nebo to myslíš upřímně - v tom případě ti tvůj kamarád něco podstatného zamlčel (jako třeba že tě poslal na místo o kterém musel vědět, že tě tam sežerou zaživa, když s ním budeš mít cokoliv společného) - potom máš problém se svým kamarádem a máš co dělat jinde.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:58 07. Nov 2012
by vercas
ja vim moc dobre o koho jde je to clen moji guildy ktery je dost schopny technicky ale povez proc nemuzu teda do hry ja?:]
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:59 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:ja vim moc dobre o koho jde je to clen moji guildy ktery je dost schopny technicky ale povez proc nemuzu teda do hry ja?:]
Protože nelze nijak určit že vás je víc nebo jste jen jeden člověk.
Navíc pokud to dělá váš člověk tak tady vaši guildu vůbec nechceme.... Tahněte si někam na wowko, kde vaše bugování budou tolerovat....
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:07 07. Nov 2012
by vercas
on to delal na vlastni triko protoze ho zajima jak je hra kterou mame hrat zabezpecena a fer
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:09 07. Nov 2012
by karolina
Ten tvůj kamarád neexistuje, neposlouchej ho! Je to pouze tvojí hlavě...
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:10 07. Nov 2012
by Shaman88
Vaše mínus!!!
A
Nebreč!!!
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:11 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:on to delal na vlastni triko protoze ho zajima jak je hra kterou mame hrat zabezpecena a fer
A proto urážel a okrádal hráče a chlubil se tím, že si založí novou postavu, kterou bude hrát legitimně... možná ji jen dá ty peníze, co si nakradl... no, když dovolíš, to nezní dvakrát pravděpodobně.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:14 07. Nov 2012
by vercas
njn holt ma tu mentalitu z ultimy on za to nemuze:) jinak chapu teda dobre ze pokud nekdo novi prijde zaregistruje si ucet tak ho obvinite ze je buger nebo kamarad bugera a bude mu znemoznej pristup do hry. No on se vlastne ani neprihlasi na server a pujde o dum dal tak to good luck takto budete mit urcite 100 lidi online
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:16 07. Nov 2012
by Shaman88
1) Nám je jedno kolik lidí je online
2) Už můžeš přestat psát - NIKDY ti nedáme přístup do hry.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:19 07. Nov 2012
by karolina
No jo, ty jsi v tom vlastně uplně nevinně.. nejdřív nemáš nikoho z jiný hry, pak celou guildu.. mi tu má nějakýho buggera, pak najednou je to tvůj kamarád a za chvilku tě obviňujem z toho že je to tvůj kamarád..
Ty hlasy slýcháš často? Vídáš věci, které jiní nevidí?
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 19:22 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:njn holt ma tu mentalitu z ultimy on za to nemuze:) jinak chapu teda dobre ze pokud nekdo novi prijde zaregistruje si ucet tak ho obvinite ze je buger nebo kamarad bugera a bude mu znemoznej pristup do hry. No on se vlastne ani neprihlasi na server a pujde o dum dal tak to good luck takto budete mit urcite 100 lidi online
A pak tu bylo pár dalších chyb, co jsi udělal... ale to už je ta tvoje mentalita z Ultimy, jak říkáš... možná máš použitelné analytické myšlení, ale jsou očividně věci, které ti nedochází... prozrazovat ti to ale nebudu, jen se spal i jinde u něčeho důležitějšího.