Poštovní služby?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

[quote="nomis_b"][quote="Michal"] Ale když ona je většina hráčskejch postav bezdomovec... :(

Ranunkula se už dlouho snaží přestat být bezdomovcem, chce koupit dům v Ivory a v něm si i pořídit dílničku, ale stavební firmy nějak nemají čas nebo chuť ten baráček vybavit a prodat..........
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Bohuzel, slubil som, ze ten domek udelam, ale momentalne nestiham kvoli pracovnej vytazenosti.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

nomis_b wrote:
chlor wrote: Mno, to by zas takovej problem nebyl.. Na poště by si mohl dotyčnej zaplatit schránku, kam by se mu pošta doručovala (něco jako je trezor v bance, jen za jiny prachy ;) Krom toho je nástěnka tak odporná, že to vylučuje nějaký předávání vzkazů ;) (nic ve zlym)
Aha. Takze by to byla schranka, ktera by byla na poste, s takovym mimo dimenzionalnim rozhranim, aby si to mohl vybrat na kterekoliv poste, ze?
No tak to bych chtel videt cenu za takoveto sluzby...
To by jeste bylo levnejsi ta DM pecet... myslim, ze takove veci by opravdu nikdo nevyuzival, kdyz to muze poslat po tellu zdarma.. pripadne kdyz je hrac offline mu poslat soukromou zpravu na forum..

No a kdyby posta mela fungovat tak, ze to musis poslat do urcite posty, tak to by asi moc hracu postu nevybiralo, kdyby si svuj vzkaz mohli vybrat jen na jedne poste.. to by asi zavadeni takove sluzby prislo WB moc prace, bez zadneho uzitku.
to neni pravda...zazil jsem takovou postu a fungovala fajn. Mimodimenzionální nebyla (to je imho blbost). Staci kdyz je v hlavnim meste, kde je velkej provoz a lidi tam chodej nakupovat, prodavat, na pivo, víno atd.... (to, ze hlavni mesto tu jaksi neplni svou funkci a nikdo do nej zas az tak moc nechodi je vec druha...)

Samozjreme je to zalezitost spis pro postavy, ktery se ucastnej verejnyho deni (ruzny uznávaní mágové, řemeslníci, úředníci atd..). Pro expiče to asi moc aktuální nebude.. Ale skutečně to muze fungovat a bejt vyuzivany.
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Post by wekslo »

mam pro vas reseni, viz RP sekce :P

Proc neco resit systemove, kdyz to pro jinyho muze byt zabava hrat ze jo ;]
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

wekslo wrote:mam pro vas reseni, viz RP sekce :P

Proc neco resit systemove, kdyz to pro jinyho muze byt zabava hrat ze jo ;]
jo, pohodka ;) Uz jsem na to koukal...
Locked