Page 3 of 3

Posted: 20:08 18. Oct 2007
by monstera
[quote="nomis_b"][quote="Michal"] Ale když ona je většina hráčskejch postav bezdomovec... :(

Ranunkula se už dlouho snaží přestat být bezdomovcem, chce koupit dům v Ivory a v něm si i pořídit dílničku, ale stavební firmy nějak nemají čas nebo chuť ten baráček vybavit a prodat..........

Posted: 21:40 18. Oct 2007
by Daanri
Bohuzel, slubil som, ze ten domek udelam, ale momentalne nestiham kvoli pracovnej vytazenosti.

Posted: 00:02 19. Oct 2007
by chlor
nomis_b wrote:
chlor wrote: Mno, to by zas takovej problem nebyl.. Na poště by si mohl dotyčnej zaplatit schránku, kam by se mu pošta doručovala (něco jako je trezor v bance, jen za jiny prachy ;) Krom toho je nástěnka tak odporná, že to vylučuje nějaký předávání vzkazů ;) (nic ve zlym)
Aha. Takze by to byla schranka, ktera by byla na poste, s takovym mimo dimenzionalnim rozhranim, aby si to mohl vybrat na kterekoliv poste, ze?
No tak to bych chtel videt cenu za takoveto sluzby...
To by jeste bylo levnejsi ta DM pecet... myslim, ze takove veci by opravdu nikdo nevyuzival, kdyz to muze poslat po tellu zdarma.. pripadne kdyz je hrac offline mu poslat soukromou zpravu na forum..

No a kdyby posta mela fungovat tak, ze to musis poslat do urcite posty, tak to by asi moc hracu postu nevybiralo, kdyby si svuj vzkaz mohli vybrat jen na jedne poste.. to by asi zavadeni takove sluzby prislo WB moc prace, bez zadneho uzitku.
to neni pravda...zazil jsem takovou postu a fungovala fajn. Mimodimenzionální nebyla (to je imho blbost). Staci kdyz je v hlavnim meste, kde je velkej provoz a lidi tam chodej nakupovat, prodavat, na pivo, víno atd.... (to, ze hlavni mesto tu jaksi neplni svou funkci a nikdo do nej zas az tak moc nechodi je vec druha...)

Samozjreme je to zalezitost spis pro postavy, ktery se ucastnej verejnyho deni (ruzny uznávaní mágové, řemeslníci, úředníci atd..). Pro expiče to asi moc aktuální nebude.. Ale skutečně to muze fungovat a bejt vyuzivany.

Posted: 13:30 19. Oct 2007
by wekslo
mam pro vas reseni, viz RP sekce :P

Proc neco resit systemove, kdyz to pro jinyho muze byt zabava hrat ze jo ;]

Posted: 23:21 19. Oct 2007
by chlor
wekslo wrote:mam pro vas reseni, viz RP sekce :P

Proc neco resit systemove, kdyz to pro jinyho muze byt zabava hrat ze jo ;]
jo, pohodka ;) Uz jsem na to koukal...