Page 3 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 14:41 18. Mar 2013
by kucik
Třebas dneska večer, ať to neprotahujem.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 15:28 18. Mar 2013
by Molly23
Draku! Tak kdypak? Dneska na večer nejspíš čas mít nebudu, ale zítra by to mělo bejt lepší. Bylo by fajn se kdyžtak sejít na TS3 aby byla lepší domluva při souboji

.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 16:04 18. Mar 2013
by drake127
Molly23 wrote:Draku! Tak kdypak? Dneska na večer nejspíš čas mít nebudu, ale zítra by to mělo bejt lepší. Bylo by fajn se kdyžtak sejít na TS3 aby byla lepší domluva při souboji

.
Když mi zítra napíšeš PM, není problém. V práci TeamSpeak nemám.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:54 18. Mar 2013
by Braenn
Já můžu, když mi poradíte, jak spustit TS. Od teď do noci.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:55 18. Mar 2013
by Fryn
Zápas
Fryn vs RoF odehrán. Nakonec se vítězem a postupujícím do semifinále stává Fryn (trošku překvapivě, aspoň pro mě), za stavu
2:1.
Velmi vyrovnané a hned ze začátku jsem musel dohánět stav po první prohrané bitvě. Byla to sranda (jak jsem předpokládal, kašna uprostřed bude asi velmi využívána) a děkuji RoFovi za účast. Třeba se zase setkáme u "dalšího" ročníku

.
Braenn wrote:Tak nás tam alespoň zapiš Fryne buď za oba, nebo pod jménem účtu (:D). ...
Ok, ale pro osmifinále budeš ještě v turnajovém stromu "Bahňákem" (se mi to nechce měnit

).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:28 18. Mar 2013
by kucik
kucik vs. Braenn 2:1 pro me. Ale bylo to vic o tom, kdo prvni nevydrzi s nervama.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:26 18. Mar 2013
by -RoF-
Fíha to se divím tedy. Měl jsem Bahnaka a Braenn jako favority

. Pěkné.
Jinak díkas za souboj s Frynem, bylo to parádní

-
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:32 18. Mar 2013
by Bruciacullo
tak na kdy to vidíš šamaňáku?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:39 18. Mar 2013
by Shaman88
Bruciacullo wrote:tak na kdy to vidíš šamaňáku?
Já hraju, to ty se mi vyhýbáš.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:48 18. Mar 2013
by Bruciacullo
Shaman88 wrote:Bruciacullo wrote:tak na kdy to vidíš šamaňáku?
Já hraju, to ty se mi vyhýbáš.
jak vyhybam myslis si ze cely den sedim u votka a koukam kdo je nebo neni připojenej?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 00:00 19. Mar 2013
by Shaman88
A nesedíš?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 00:01 19. Mar 2013
by Bruciacullo
e.. tak zitra vecer?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 00:04 19. Mar 2013
by Shaman88
ok
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:15 19. Mar 2013
by Molly23
Drake127 vs. Missak2312 0:2 vyhrává Missak2312
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:24 19. Mar 2013
by drake127
Chceš snad říct, že jsi skončil předposlední.
