Page 3 of 12

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:17 04. May 2013
by Aulus
Pajky, vzhledem k tvému poslednímu vyjádření, že jarní sraz byl tvůj poslední na několik dalších let, očekávám další setkání s námi až v době, kdy budu mít na hlavě už pěknou sadu šedin. :wink:
V horším případě až v době, kdy tam svou sadu šedin budeš zakrývat nějakou "vkusnou" metalízou. :mrgreen:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:20 04. May 2013
by KaTo
Pajule wrote:Ou sorry, že příprava na republiku je fakt důležitější :D
Kecy, nic není důležitější než letní sraz Thalie. Republika bude až ty tu nebudeš...ale Thalijci dost možná neeee! :D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 11:24 04. May 2013
by Molly23
A Krkovičkovy steaky taky ne!

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 23:53 04. May 2013
by Sielencer
V tomto období ještě nevím, zdali bych se na vás mohl přijet podívat. Jídlo ale chci :-).

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 14:30 05. May 2013
by Ikstremist
Ixtremist neví :surprised:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:51 06. May 2013
by Sobik
Gorok se opět hlásí na nemístnou žranici u Krkovičky a aktivity jí předcházející. :D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:46 06. May 2013
by klobouk
Pajule wrote:Ou sorry, že příprava na republiku je fakt důležitější :D
Tak ty psy, nebo koho drezůruješ, přivez. My je vycvičíme taky. Po srazu ti budou domů nosit pivo z hospody.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 14:37 10. May 2013
by igor
No tak já se asi taky hlásim...
PS: Pro Berserka - ani sem si to nemusel přibližovat abych věděl co tam píšeš :D
PS2: Doufám, že v potoce bude vyšší stav vody, loni mi nedělaly dobře kameny na ledviny

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 14:39 10. May 2013
by kucik
Jó ledvninové kameny, to je svinstvo.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 15:21 10. May 2013
by Caehan
Pajule wrote:Ou sorry, že příprava na republiku je fakt důležitější :D
Co co? Naše země se konečně stane republikou? A na kdy se to plánuje? :o

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 09:35 15. Jul 2013
by Rejty
Rejty wrote:Jedou:

- Rejty, Shaman, Aulus + Amber, Theogil + Awadar, Molly, Karolina + Diemo, Groll, Fredy, Fox, Berserk +1, Sobik, Sorrow, Igor, Rudi +1, Sváča +1

Neví:

- Innfra, Derken, Sielencer, Ikstremist, Koninho87

Nejedou:

- Barbar, Darkvision
Jak to vypadá s účastí na sraze? Tato sestava platí? Nechce se ještě někdo přidat? :var_16:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 09:41 15. Jul 2013
by -darkvision-
Já nevyjdu s financema, takže se neukážu.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:08 15. Jul 2013
by Shaman88
-darkvision- wrote:Já nevyjdu s financema, takže se neukážu.
Ty jsi lama. :)

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:11 15. Jul 2013
by Rejty
Nekecej a přijeď. Doma tak jako tak něco jíst musíš, takže jen naspořit na cestu :wink:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:20 15. Jul 2013
by Koninho87
Měl bych dorazit, ale není to zatim 100%.Příští tyden napíšu ano či ne.