Page 3 of 4

Re: Srazeni

Posted: 10:38 05. Aug 2013
by J.F.Payne
No, ale na to, kolikátej kruh Temnota je, a jak blbě se proti ní brání, je docela silná.... :)))

Re: Srazeni

Posted: 10:40 05. Aug 2013
by Derken-
Lektvar ultravidění je tuším normálně v prodeji u NPC alcháče a ultravidění mají spellcasteři na stejném kruhu.

Re: Srazeni

Posted: 10:57 05. Aug 2013
by KaTo
to Derken: Přesně tak - Ultravision = Spell level: bard 2; cleric 2; druid 1; ranger 1; sorcerer/wizard 2
Darkness = Spell level: bard 2; cleric 2; sorcerer/wizard 2

to Jon: Pokus o lobbing na základě - Paladin nemá ultravision = Temnota je přesílená a blbě se proti ní brání :lol: :lol: :lol: .

Re: Srazeni

Posted: 11:17 05. Aug 2013
by Prasokralik
Gl při pokusech temnotu oslabit :P jiné východisko než ji zrušit mne nenapadá, ale kdoví, třeba šaman překvapí.

Nebo by se mohl zrušit plošně efekt slepota, to by temnotu taky ovlivnilo a navíc by sis šamane udělal očko u drowů.

Re: Srazeni

Posted: 12:13 05. Aug 2013
by wallndwill
Shaman88 wrote:
wallndwill wrote:neco mi dnes rikalo.. nekupuj ten +3 dex nahrdelnik :-))))
Nu aspon jsem Moudrejsi :-)))) a tak to vypadalo pekne :-)))) s tim paskem :-)

ALCHYMISTICKY lektvar ny zvyseni dexterity je asi jako kouzlo a pocita se do toho capu taky asi..... klate :-) no nevadi musim to udelat jinak, ted opravdu lituju ze jsem si tu int na 13 nedal :-))
Tomuhle příspěvku nerozumím. Možná že něco myslíš špatně.



no nechtel jsem byt az tak OOC.. ale tedy, mymslel jsem tim prvnim takovy postesk ,ze jsem dnes zainvestoval do nahrdelniku +3 dex a vecer se mi naskytla prilezitost koupit i +5 opasek:_) pro mne za nemale penize :-)) ale jak jsme ho nasadil tak mi nic nepridal :-)) proto ty dotazy na cup... porad to byl dobrej kup.. jen to musim nejak jinak prokombinovat... jediny co je spatne ze nemam zase pomalu ani na chlebicek :-)


a to druhy... s tou dexkou bylo, ze mi chybi expertiza :-).. puvodne jsem to chtel maxovat pres dexku. ale to ted nabouralo mou strategii :-) ale jak uz tu kdosi psal :-)) zahrat by melo jit vsechno :_)

Re: Srazeni

Posted: 12:28 05. Aug 2013
by Barbar321
Derken- wrote: PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Dodge je bonus uhýbání, takže jsem to napsal dobře, ne?

To, co my hlava nebere je ten systém, jak sko přidává obranu. Kůra je v poho (postava obroste krunýřem z kůry), obratnost taky (stane se pohyblivější). Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování? :shock:

Re: Srazeni

Posted: 12:32 05. Aug 2013
by Woxa
Barbar321 wrote: Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování? :shock:
Co jen trochu bystřejší smysly, díky kterým před útokem uskočíš o něco dřív?

Re: Srazeni

Posted: 12:36 05. Aug 2013
by KaTo
Woxa wrote:
Barbar321 wrote: Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování? :shock:
Co jen trochu bystřejší smysly, díky kterým před útokem uskočíš o něco dřív?
*luskne prsty a přihodí další vysvětlení* Postava je pokryta tenkou vrstvičkou pružné "sklovité" hmoty, po které všechno, do určitého úhlu sklouzává - proto je těžké postavu zasáhnout...

Re: Srazeni

Posted: 12:46 05. Aug 2013
by Prasokralik
Jak je to v dotě? něco na způsob "náhrdelník bystří smysly a pomáhá tak předvídatpohyb nepřítele" 25% dodge chance

Re: Srazeni

Posted: 13:11 05. Aug 2013
by Barbar321
Ok, díky za předložení nějakých variant. V podstatě to asi nemá smysl řešit *kopne do sebe jedno sko a zvýší OČ o dalších 5* a raději to jen využívat, aniž bych věděl, jak to vlastně funguje

Re: Srazeni

Posted: 13:13 05. Aug 2013
by J.F.Payne
Haha, to sko se stackuje? :D

Re: Srazeni

Posted: 13:18 05. Aug 2013
by Prasokralik
jo s botama

Re: Srazeni

Posted: 13:31 05. Aug 2013
by Derken-
Barbar321 wrote:
Derken- wrote: PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Dodge je bonus uhýbání, takže jsem to napsal dobře, ne?

To, co my hlava nebere je ten systém, jak sko přidává obranu. Kůra je v poho (postava obroste krunýřem z kůry), obratnost taky (stane se pohyblivější). Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování? :shock:
Já neřikám, že jsi to napsal špatně. Já řikám "proč" je to uhýbání. Je to prostě mechanika.

Protože žádný jiný AC bonus se nesčítá, ale vždy se bere ten nejvyšší. Tz. že v případě, že by to dávalo stejně jako kůra přirozené, tak je ti to k ničemu a ve výsledku bude vždycky lepší +6 amulet.

Stejně tak by ses mohl ptát na bardovu písničku proč dává dodge AC a dmg na zbraň, když ani na jedno z toho se to nečaruje. Nebo proč božský štít dává bonus do uhýbání... atd.

Re: Srazeni

Posted: 13:35 05. Aug 2013
by Bahnak
J.F.Payne wrote:Haha, to sko se stackuje? :D
Tak dodge má cap +20... takže žádné oblíbené nekonečno se bohužel nekoná.
http://nwn.wikia.com/wiki/Dodge_bonus
Barbar321 wrote:Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování? :shock:
Jsi nesledoval za mlada gumídky? Přesně tak to totiž funguje. Akorát zamrzí že surovina ze které se SKO vyrábí se nejmenuje hopsinky...

Re: Srazeni

Posted: 13:42 05. Aug 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:6 vteřin za level castera bych já osobně nedefinoval jako "můžeš to mít furt"

btw. to funguje pouze na sesilatele nebo se to dá kouzlit i na partaky?
Jde kouzlit i na parťáky...

EDIT: Sakra, jak já to dělám, že vždycky odpovím na špatné místo?

...nevím, proč by lektvar nemohl zlepšovat reflexy...