Page 3 of 4
Re: Srazeni
Posted: 10:38 05. Aug 2013
by J.F.Payne
No, ale na to, kolikátej kruh Temnota je, a jak blbě se proti ní brání, je docela silná....

))
Re: Srazeni
Posted: 10:40 05. Aug 2013
by Derken-
Lektvar ultravidění je tuším normálně v prodeji u NPC alcháče a ultravidění mají spellcasteři na stejném kruhu.
Re: Srazeni
Posted: 10:57 05. Aug 2013
by KaTo
to Derken: Přesně tak - Ultravision = Spell level: bard 2; cleric 2; druid 1; ranger 1; sorcerer/wizard 2
Darkness = Spell level: bard 2; cleric 2; sorcerer/wizard 2
to Jon: Pokus o lobbing na základě - Paladin nemá ultravision = Temnota je přesílená a blbě se proti ní brání

.
Re: Srazeni
Posted: 11:17 05. Aug 2013
by Prasokralik
Gl při pokusech temnotu oslabit

jiné východisko než ji zrušit mne nenapadá, ale kdoví, třeba šaman překvapí.
Nebo by se mohl zrušit plošně efekt slepota, to by temnotu taky ovlivnilo a navíc by sis šamane udělal očko u drowů.
Re: Srazeni
Posted: 12:13 05. Aug 2013
by wallndwill
Shaman88 wrote:wallndwill wrote:neco mi dnes rikalo.. nekupuj ten +3 dex nahrdelnik

)))
Nu aspon jsem Moudrejsi

))) a tak to vypadalo pekne

))) s tim paskem
ALCHYMISTICKY lektvar ny zvyseni dexterity je asi jako kouzlo a pocita se do toho capu taky asi..... klate

no nevadi musim to udelat jinak, ted opravdu lituju ze jsem si tu int na 13 nedal

)
Tomuhle příspěvku nerozumím. Možná že něco myslíš špatně.
no nechtel jsem byt az tak OOC.. ale tedy, mymslel jsem tim prvnim takovy postesk ,ze jsem dnes zainvestoval do nahrdelniku +3 dex a vecer se mi naskytla prilezitost koupit i +5 opasek:_) pro mne za nemale penize

) ale jak jsme ho nasadil tak mi nic nepridal

) proto ty dotazy na cup... porad to byl dobrej kup.. jen to musim nejak jinak prokombinovat... jediny co je spatne ze nemam zase pomalu ani na chlebicek
a to druhy... s tou dexkou bylo, ze mi chybi expertiza

.. puvodne jsem to chtel maxovat pres dexku. ale to ted nabouralo mou strategii

ale jak uz tu kdosi psal

) zahrat by melo jit vsechno :_)
Re: Srazeni
Posted: 12:28 05. Aug 2013
by Barbar321
Derken- wrote:
PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Dodge je bonus uhýbání, takže jsem to napsal dobře, ne?
To, co my hlava nebere je ten systém, jak sko přidává obranu. Kůra je v poho (postava obroste krunýřem z kůry), obratnost taky (stane se pohyblivější). Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování?

Re: Srazeni
Posted: 12:32 05. Aug 2013
by Woxa
Barbar321 wrote:
Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování?

Co jen trochu bystřejší smysly, díky kterým před útokem uskočíš o něco dřív?
Re: Srazeni
Posted: 12:36 05. Aug 2013
by KaTo
Woxa wrote:Barbar321 wrote:
Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování?

Co jen trochu bystřejší smysly, díky kterým před útokem uskočíš o něco dřív?
*luskne prsty a přihodí další vysvětlení* Postava je pokryta tenkou vrstvičkou pružné "sklovité" hmoty, po které všechno, do určitého úhlu sklouzává - proto je těžké postavu zasáhnout...
Re: Srazeni
Posted: 12:46 05. Aug 2013
by Prasokralik
Jak je to v dotě? něco na způsob "náhrdelník bystří smysly a pomáhá tak předvídatpohyb nepřítele" 25% dodge chance
Re: Srazeni
Posted: 13:11 05. Aug 2013
by Barbar321
Ok, díky za předložení nějakých variant. V podstatě to asi nemá smysl řešit *kopne do sebe jedno sko a zvýší OČ o dalších 5* a raději to jen využívat, aniž bych věděl, jak to vlastně funguje
Re: Srazeni
Posted: 13:13 05. Aug 2013
by J.F.Payne
Haha, to sko se stackuje?

Re: Srazeni
Posted: 13:18 05. Aug 2013
by Prasokralik
jo s botama
Re: Srazeni
Posted: 13:31 05. Aug 2013
by Derken-
Barbar321 wrote:Derken- wrote:
PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Dodge je bonus uhýbání, takže jsem to napsal dobře, ne?
To, co my hlava nebere je ten systém, jak sko přidává obranu. Kůra je v poho (postava obroste krunýřem z kůry), obratnost taky (stane se pohyblivější). Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování?

Já neřikám, že jsi to napsal špatně. Já řikám "proč" je to uhýbání. Je to prostě mechanika.
Protože žádný jiný AC bonus se
nesčítá, ale vždy se bere ten nejvyšší. Tz. že v případě, že by to dávalo stejně jako kůra přirozené, tak je ti to k ničemu a ve výsledku bude vždycky lepší +6 amulet.
Stejně tak by ses mohl ptát na bardovu písničku proč dává dodge AC a dmg na zbraň, když ani na jedno z toho se to nečaruje. Nebo proč božský štít dává bonus do uhýbání... atd.
Re: Srazeni
Posted: 13:35 05. Aug 2013
by Bahnak
J.F.Payne wrote:Haha, to sko se stackuje?

Tak dodge má cap +20... takže žádné oblíbené nekonečno se bohužel nekoná.
http://nwn.wikia.com/wiki/Dodge_bonus
Barbar321 wrote:Ale bonus do uhýbání? To dostává snad nějaký elektrošoky na uskakování?

Jsi nesledoval za mlada gumídky? Přesně tak to totiž funguje. Akorát zamrzí že surovina ze které se SKO vyrábí se nejmenuje hopsinky...
Re: Srazeni
Posted: 13:42 05. Aug 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:6 vteřin za level castera bych já osobně nedefinoval jako "můžeš to mít furt"
btw. to funguje pouze na sesilatele nebo se to dá kouzlit i na partaky?
Jde kouzlit i na parťáky...
EDIT: Sakra, jak já to dělám, že vždycky odpovím na špatné místo?
...nevím, proč by lektvar nemohl zlepšovat reflexy...