Page 3 of 3
Re: Mistři na postupy
Posted: 16:20 09. Sep 2013
by Rejty
Do chrámu Bílé dvojice bych toho moc necpal, není to klasický interiér, ale interiér přímo v exteriéru, když tam dám moc NPC, tak to bude kolemjdoucím lagovat při načítání těch NPC. Máme tu ještě pevnosti, Ivory, Tarten a různé tábory (kočovníci, hraničáři atd.).
Re: Mistři na postupy
Posted: 16:22 09. Sep 2013
by Amber
Rejty wrote:Do chrámu Bílé dvojice bych toho moc necpal, není to klasický interiér, ale interiér přímo v exteriéru, když tam dám moc NPC, tak to bude kolemjdoucím lagovat při načítání těch NPC. Máme tu ještě pevnosti, Ivory, Tarten a různé tábory (kočovníci, hraničáři atd.).
OK, jasně

tak do chrámu jen Adrianu a Namíra, ostatní můžou být jinde.
Re: Mistři na postupy
Posted: 16:47 09. Sep 2013
by Aulus
Rejty wrote:Do chrámu Bílé dvojice bych toho moc necpal, není to klasický interiér, ale interiér přímo v exteriéru, když tam dám moc NPC, tak to bude kolemjdoucím lagovat při načítání těch NPC. Máme tu ještě pevnosti, Ivory, Tarten a různé tábory (kočovníci, hraničáři atd.).
V tom případě by mohl být ten palach pro nižší levely kdekoli v chrámové čtvrti. Nevadí, že nebude v chrámu, ale někde ve vojenském táboře se paladini určitě vyučovat nebudou. Druhého bych dal do Petroniky.
Re: Mistři na postupy
Posted: 16:23 14. Sep 2013
by Rejty