Page 3 of 4
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 16:17 01. Dec 2013
by Alquist
Zsarx wrote:Zdravím,
mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
NEzkoušíš to náhodou celý den co 5-10 minut ?
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 16:22 01. Dec 2013
by Zsarx
Alquist wrote:Zsarx wrote:Zdravím,
mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
NEzkoušíš to náhodou celý den co 5-10 minut ?
Ha! No zkousil jsem to několikrát a všiml jsem si, že pokaždý když to udělám jakoby to z nějakýho důvodu vykoplo celý sever

a na statusu severu napsalo novou dobu restartu. Tak jsem toho nechal a radši napsal post na forum. Pokud se to děje pořád nejpíš má více lidí stejný problém.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 18:53 01. Dec 2013
by kokosak
Radši se dneska už nepřihlašuj jo?

Re: nemohu se přihlásit
Posted: 19:07 01. Dec 2013
by Shaman88
Zsarx wrote:Zdravím,
mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.
ACC Skull nám dneska celý den shazuje server protože si není schopný přečíst toto:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 13:55 03. Dec 2013
by rosnicka
po smazani postavy jsem si asi po hodine a pul sla udelat novou postavu , vsechno dobry a kuk byl jsi zaveden, pritom jsem byla prihlasena dneska, ja bojuji s tim abych udelala vse spravne i kdyz u tech balicku me to nechce pustit bez toho abych neco vybrala, a kdyz se mi to konecne podarilo tak zasejc tohle

je to myma rukama? zkusim to pak po restartu jeste jednou .
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 14:05 03. Dec 2013
by kucik
rosnicka wrote:po smazani postavy jsem si asi po hodine a pul sla udelat novou postavu , vsechno dobry a kuk byl jsi zaveden, pritom jsem byla prihlasena dneska, ja bojuji s tim abych udelala vse spravne i kdyz u tech balicku me to nechce pustit bez toho abych neco vybrala, a kdyz se mi to konecne podarilo tak zasejc tohle

je to myma rukama? zkusim to pak po restartu jeste jednou .
Ne, balíčky prostě
nesmíš vybírat. Je tam tlačítko ,,vlastní" nebo tak něco, na které klikneš a následně
nebudeš vybírat žádný skill.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 16:46 03. Dec 2013
by rosnicka
S touhle hrou nejspis skoncim, uz dvakrat mi kucik mazal postavu - cimz mu velice dekuji, a fakt je mi blbe mu psat at maze znova, podle navodu udelam vsechno jak se pise, zkontroluji jestli mam zlodeje - ano mam. balicky - to mi bylo receno ze je problem, ksakru jak mam vybrat balicek a nikam nic nepridat? kdyz to odkliknu hned tak me to zavádí, a kdyz to rozkliknu - ne doporucene (to jsem si taky precetla ze to nesmi byt) a pak chci pokracovat tak nemam na vyber a neco vybrat musim... to jsem mela u prvni postavy a prestala mi fungovat... tak jak to mam udelat? at udelam cokoliv tak me to nepusti, je to kvuli subrase? ale to jsem taky zadavala spravne podle navodu.

Re: nemohu se přihlásit
Posted: 16:49 03. Dec 2013
by Nalkanar
Až nebudu zahrabán v hovoru ve hře, tak ti asi nascreenuju jednoduchý návod pro neznalé

Re: nemohu se přihlásit
Posted: 16:51 03. Dec 2013
by rosnicka
Nalkanar wrote:Až nebudu zahrabán v hovoru ve hře, tak ti asi nascreenuju jednoduchý návod pro neznalé

to by bylo fajn, ja zkusila vsechno mozny co mi bylo napsano a co jsem nastudovala tady na foru, vypsala si to na papir abych nezapomnela a nejspis jsem dement ze to nechapu.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 17:06 03. Dec 2013
by soul1
Už jsem od dneška rozhodnutej včera kamoš dneska rosnička zkusim udělat nějake Video aneb jak zpravně založit postavu na NT
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 17:23 03. Dec 2013
by Nalkanar
Vybereš pohlaví, rasu (popř. doplníš subrasu, pokud musíš), povolání - vybereš zloděje! Vždy u všeho jen a pouze ZLODĚJ!
Balíčky - klikáš na "Nastavení balíčku", na nic jiného.
Jak se objeví tabulka dovedností, tak nic neděláš, jen klikneš OK. Žádné body se nerozdělují.
Pak ti to nabídne odbornosti, ty si normálně vezmeš (radši nebrat zaměření na zbraň - dělalo/dělá neplechu)
Zbytek postavy doděláš jako obvykle (jméno a vzhled).
A neměl by být problém.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 17:31 03. Dec 2013
by rosnicka
takze ty odbornosti si mam vzit? mela jsem na vyber dve ze si muzu pridat.. a ja jsem myslela ze to prave nemuzu.

fajn, jdu se zahrabat pod zem abych se ani nevidela . Diky za napovedu
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 17:35 03. Dec 2013
by kucik
S dovolením ty screeny hodim rovnou do patřičného topicu.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 17:44 03. Dec 2013
by Nalkanar
Nu proč ne.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 14:35 25. Mar 2014
by kaz
Tak mám stejný problém, v neděli založená postava, která prošla přes základní lokace a byla přemístěna do Karathy a tam odlognutá, dnes nemůže do hry, píše to byl jsi zaveden. Jde vytvořit novou postavu a ta pod odlognutí se též nemůže připojit
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z dřívějška(asi 5 let zpátky) že to taky psalo byl jsi zaveden, ale vůbec jsem se
tehdy nedostal na server, teď na server lze jít, ale jsou blokované již vytvořené postavy
Je někdo kdo tenhle problém řešil a vyřešil, nebo se to občas stává?