Page 3 of 3
Re: Čaroděj
Posted: 09:57 28. Nov 2013
by Barbar321
Bahnak wrote:LOL, právě se mi podařilo nakrknout svého familiara který mě jedním šmahem sejmul - inu, nečekal jsem to.
Předcházelo tomu plošné kouzlo "sleep", bohužel familiar se nacházel v zóně dopadu kouzla, nezčervenal, ale prostě mě zabil.
To máš dobrý, že jsi ho aspoň vyprovokoval. Mě se na staré Thálii stávalo to, že mě čistě sejmul (a komunita NWN se nad tím jen bavila

)
Re: Čaroděj
Posted: 13:13 28. Nov 2013
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Caehan wrote:
A nebyl to pritelicek, co má regen už v původní verzi?
Taky bych to tipoval. Můj se neregeneruje.
Otázkou ale pořád zůstává, jak je to s tím nastavením. Kdy vlastně má dostávat tu +1 do regenerace, je-li psáno +1 za každých 5lvl tj. 1-5 je +1 nebo +0 a nebo až na 6-tém lvl dostane tu +1?
Yop to byl. Nevím jak jsou přítelíčci upraveni na NT. Já mám toho diblíka ohnivýho. Redukce/regen.
Re: Čaroděj
Posted: 13:20 28. Nov 2013
by Caehan
Měl by čaroděj umět používat krátké luky a praky a naopak nezvládat těžké kuše?
Re: Čaroděj
Posted: 13:48 28. Nov 2013
by karolina
Caehan wrote:Měl by čaroděj umět používat krátké luky a praky a naopak nezvládat těžké kuše?
Kuš je smrtící, takže tu ne.
Re: Čaroděj
Posted: 13:52 28. Nov 2013
by Caehan
karolina wrote:Caehan wrote:Měl by čaroděj umět používat krátké luky a praky a naopak nezvládat těžké kuše?
Kuš je smrtící, takže tu ne.
Kuš je v seznamu čarodějových zbraní...
Re: Čaroděj
Posted: 13:54 28. Nov 2013
by Shaman88
Caehan wrote:karolina wrote:Caehan wrote:Měl by čaroděj umět používat krátké luky a praky a naopak nezvládat těžké kuše?
Kuš je smrtící, takže tu ne.
Kuš je v seznamu čarodějových zbraní...
Ty seznamy jsou neaktuální, jinak pro potřeby časů budoucích pro craft a jiné věci je připraveno to že sice postava může používat i jiné zbraně než má v seznamu co by teoreticky měla ale nemůže si na ně vzít zaměření....