Page 3 of 5
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 20:45 08. Nov 2013
by Bahnak
Se mnou to bude všelijaký, dojedu už v pátek, ale budu pobíhat tak nějak všelijak po Plzeňských kamarádech a hospodách. Asi budu potřebovat abys byl Rejty případně na telefonu, že bys mě pak donavigoval na místo kde budete
Každopádelně v sobotu už budu celej váš - to máte radost
---
Poznámka pod čarou - kdo všechno pak jde na hanbatou afterparty?
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 20:47 08. Nov 2013
by karolina
Bude čajovna?
Jo a nespíme, jedem domů (mám před zkouškou) a máme ještě jedno volný místo kdyby někdo chtěl.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 20:56 08. Nov 2013
by kucik
Ja nejspis teda taky beru auto.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 21:20 08. Nov 2013
by Bahnak
Zbabělče, neříkej že budeš celý večer na kofole?
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 21:22 08. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Zbabělče, neříkej že budeš celý večer na kofole?
Proč by byl na kofole? Na klubovně vystřízliví....
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 21:33 08. Nov 2013
by kucik
Jo, tak nejak pocitam s klubovnou.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 21:59 08. Nov 2013
by Bahnak
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 16:38 11. Nov 2013
by Rejty
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 16:49 11. Nov 2013
by kucik
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 17:07 11. Nov 2013
by Rejty
Doufejme.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 17:33 11. Nov 2013
by Shaman88
Maj tam moc velký výběr, tentokrát si musím vybrat předem...
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 17:43 11. Nov 2013
by KaTo
Chválím výběr destinací

, konkrétně jejich
vzdálenost 
.
Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat? Odhaduji, že se s Mandosem ukážeme po druhé hodině v čajovně. Takže auto bude muset přežít samotinké (a pokud možno bez odtahu) od dvou odpoledne do pokročilé noci.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 00:43 14. Nov 2013
by KaTo
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:25 15. Nov 2013
by Bahnak
Tak já vyrážím na Plzeň!
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:33 15. Nov 2013
by KaTo
Tak to zkusím ještě jednou:
KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?