Page 3 of 5

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 20:45 08. Nov 2013
by Bahnak
Se mnou to bude všelijaký, dojedu už v pátek, ale budu pobíhat tak nějak všelijak po Plzeňských kamarádech a hospodách. Asi budu potřebovat abys byl Rejty případně na telefonu, že bys mě pak donavigoval na místo kde budete :roll: :?: :|
Každopádelně v sobotu už budu celej váš - to máte radost :mrgreen:
---
Poznámka pod čarou - kdo všechno pak jde na hanbatou afterparty?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 20:47 08. Nov 2013
by karolina
Bude čajovna?
Jo a nespíme, jedem domů (mám před zkouškou) a máme ještě jedno volný místo kdyby někdo chtěl.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 20:56 08. Nov 2013
by kucik
Ja nejspis teda taky beru auto.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 21:20 08. Nov 2013
by Bahnak
Zbabělče, neříkej že budeš celý večer na kofole?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 21:22 08. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Zbabělče, neříkej že budeš celý večer na kofole?
Proč by byl na kofole? Na klubovně vystřízliví....

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 21:33 08. Nov 2013
by kucik
Jo, tak nejak pocitam s klubovnou.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 21:59 08. Nov 2013
by Bahnak
Uf, já myslel že se hodláš večer károu po anglicku zdejchnout.
V tom případě si rezervuji jednu nedělní jízdenku Plzeň-Praha, tedy pokud je rezervace dostupná, cena benzínu nechť je mou peněženkou proplacena v pivě.
:evil: :evil: :evil: :evil: Ale bůh vás chraň od hříbkové omáčky!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:38 11. Nov 2013
by Rejty
Zamluvena Perlová čajovna na 14,00!!!

http://perlova-cajovna.webnode.cz/o-nas/


Zamluvena Stará sladovna na 18,30!!!

http://www.starasladovna.cz/index.html

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:49 11. Nov 2013
by kucik
Rejty wrote:Zamluvena Perlová čajovna na 14,00!!!

http://perlova-cajovna.webnode.cz/o-nas/
Tentokrát opravdu?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 17:07 11. Nov 2013
by Rejty
Doufejme.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 17:33 11. Nov 2013
by Shaman88
Rejty wrote: Zamluvena Stará sladovna na 18,30!!!

http://www.starasladovna.cz/index.html
Maj tam moc velký výběr, tentokrát si musím vybrat předem...

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 17:43 11. Nov 2013
by KaTo
Chválím výběr destinací :lol: , konkrétně jejich vzdálenost :D .
Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat? Odhaduji, že se s Mandosem ukážeme po druhé hodině v čajovně. Takže auto bude muset přežít samotinké (a pokud možno bez odtahu) od dvou odpoledne do pokročilé noci.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 00:43 14. Nov 2013
by KaTo
1272022273904.jpg

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:25 15. Nov 2013
by Bahnak
Tak já vyrážím na Plzeň!

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:33 15. Nov 2013
by KaTo
Tak to zkusím ještě jednou:
KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?