Page 3 of 3

Re: Heslo

Posted: 23:16 19. Nov 2013
by Bahnak
To jsou jen hrátky se slovy, říkejme tomu třeba pracovně "NT 1.0 Beta".

Re: Heslo

Posted: 23:17 19. Nov 2013
by Pajule
Krata wrote:Bhanácku koukej to rychle ošéfit, stará garda z Kolína oprášila své ceda s NWN a chystá si novou Thalii taky vyzkoušet :D
Jupíííííííííííííííííííííííí :var_16: vítejte králi spamu! Ti trollíci si myslí, že jsou lepší než vy (chacha, nejsou)

Re: Heslo

Posted: 00:18 20. Nov 2013
by Shaman88
Pajule wrote:
Krata wrote:Bhanácku koukej to rychle ošéfit, stará garda z Kolína oprášila své ceda s NWN a chystá si novou Thalii taky vyzkoušet :D
Jupíííííííííííííííííííííííí :var_16: vítejte králi spamu! Ti trollíci si myslí, že jsou lepší než vy (chacha, nejsou)
To má být výzva?

Re: Heslo

Posted: 00:28 20. Nov 2013
by KaTo
Pajule wrote:Jupíííííííííííííííííííííííí :var_16: vítejte králi spamu! Ti trollíci si myslí, že jsou lepší než vy (chacha, nejsou)
Image
Btw - dnešek ve spamu byl jednoznačně nááááš! A laťka je každým dnem výš a výš. Tahle necromorfí důchodcovská liga by se musela hodně pochlapit, aby nás trumfla, bloncko! :wink: :P :D

Re: Heslo

Posted: 11:03 20. Nov 2013
by Krata
pche, vám tu ještě mléko teče po bradě :D .. ale jak koukám na zpřísněná pravidla na foru, dostal bych BAN asi první den svého působení :D

Re: Heslo

Posted: 11:50 20. Nov 2013
by KaTo
...ááá, tady někdo zaspal dobu a tahá nože :wall: , když se bude střílet :mrgreen: :lol: :lol: !