Re: Heslo
Posted: 23:16 19. Nov 2013
To jsou jen hrátky se slovy, říkejme tomu třeba pracovně "NT 1.0 Beta".
JupííííííííííííííííííííííííKrata wrote:Bhanácku koukej to rychle ošéfit, stará garda z Kolína oprášila své ceda s NWN a chystá si novou Thalii taky vyzkoušet
To má být výzva?Pajule wrote:JupííííííííííííííííííííííííKrata wrote:Bhanácku koukej to rychle ošéfit, stará garda z Kolína oprášila své ceda s NWN a chystá si novou Thalii taky vyzkoušetvítejte králi spamu! Ti trollíci si myslí, že jsou lepší než vy (chacha, nejsou)
Pajule wrote:Jupíííííííííííííííííííííííívítejte králi spamu! Ti trollíci si myslí, že jsou lepší než vy (chacha, nejsou)
