Page 3 of 3
Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 19:40 01. Dec 2013
by Paulus
kokosak wrote:Viz výše, jiná postavana stejném acc problém neměla. Momentálně je podezření na deštníčku, který měla postava při odlogu v ruce. Proto doporučuju deštníčky a jiné náročné zbraně nedržet při odlogu v tlapkách.
Stejný problém jako Kokosák. V rukou postava nic nemá. Detaily na minimum neustálé pády, načtu lokaci (Karatha-Dolní město) a okamžitě CTD.
Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 23:24 13. Dec 2013
by kokosak
Opět identický problém. Mělo by nějaké DM chvilku a hodilo Květuš při přilogovávání někam mimo Dolní Karathu?
Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 23:39 13. Dec 2013
by kokosak
Děkujuuuuuu

Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 17:40 14. Dec 2013
by kokosak
Ach jo. Já se v tom dolním městě prostě nesmim odlogovávat. Mohl by mi prosím Květušce zase někdo pomoct?
Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 17:43 14. Dec 2013
by kucik
Obecne neni dobre se odlogovavat v takhle velkych mestskych lokacich.
Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 17:44 14. Dec 2013
by kokosak
Mnojo, no. Já se tomu snažim vyhnout a normálně se odlognu až doima... jenže klíčky nejsou a já musel relognout za tomáše a otevírat...

Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 18:01 14. Dec 2013
by kokosak
A děkuji mnohonásobně

Re: Stálý pád hry po relogu
Posted: 12:26 04. Jan 2014
by kokosak
Vyzkoušeno v nově upravené Karatě. Problém byl odstraněn. Gratuluji a děkuji
