Page 3 of 10

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 08:29 30. Nov 2013
by Bahnak
Tipuji že to byl účel.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 09:12 30. Nov 2013
by Rejty
Mok wrote:Dole na trhu (Khazed - přístav) je prodavač různýho oblečení (ten co učí tuláky) a k prodeji má hafo oblečků omezených na povolání, jenže jedním z těch povolání je dobrodruh.
Není to účel, ale dobrodruh je dělaný z původního zloděje, takže tam byl původně nastavený zloděj a úpravama na NT se to přepsalo na dobrodruha.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 13:56 06. Dec 2013
by Mok
Těžká kuše není 2d12 (jak je psáno v mechanice), ale patrně d20. Vycházím z toho, že už se mi podařilo dát i 1 dmg.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 13:59 06. Dec 2013
by sandoftime
Nevím jestli jsou udělané postihy za sílu, jako tomu bylo na ST, ale může ti tma něco dmg odečítat. Vcií které to ovlivnují je dost, od redukce, po zvýšenou imunitu na bodání atd. Snížení zranění o jediný bod klidně znamená výsledek co jsi dostal. Doporučuju zkontrolovat v character listu. Zkontroloval bych to sám, ale ani jedna z mých postav sui nemůže těžkou kuši dovolit :D

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:01 06. Dec 2013
by kucik
Mok wrote:Těžká kuše není 2d12 (jak je psáno v mechanice), ale patrně d20. Vycházím z toho, že už se mi podařilo dát i 1 dmg.
A co máš napsaný ve statech v charakter sheetu?

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:01 06. Dec 2013
by J.F.Payne
No, buď je v charsheetu damage 1-20, nebo 2-24. Easy.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:07 06. Dec 2013
by Barbar321
J.F.Payne wrote:No, buď je v charsheetu damage 1-20, nebo 2-24. Easy.
1-20, co si vzpomínám, dokud jsem do tohoto žrouta měl šipky :?

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:11 06. Dec 2013
by Mok
Mrknout do sheetu mě nenapadlo, mam tam 1-20

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 17:42 06. Dec 2013
by Caehan
A nestřílel jsi otrávený se sníženou silou z kuše, co má vlastnost "mighty"?

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 18:35 06. Dec 2013
by Mok
Ne nestřílel, mám úplně obyčejnou těžkou kuši, sílu mam 14 a redukce/imky jsem odpočítal (pokud se vůbec nějaké vypsaly).

Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 18:55 06. Dec 2013
by Caehan
Mok wrote:Ne nestřílel, mám úplně obyčejnou těžkou kuši, sílu mam 14 a redukce/imky jsem odpočítal (pokud se vůbec nějaké vypsaly).

Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.
Mohlo, protože minimální damage zůstává vždy 1. Naopak redukce to být nemohly, protože tvůj rozsah tím není ovlivněný.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 23:42 06. Dec 2013
by Barbar321
Caehan wrote:
Mok wrote:Ne nestřílel, mám úplně obyčejnou těžkou kuši, sílu mam 14 a redukce/imky jsem odpočítal (pokud se vůbec nějaké vypsaly).

Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.
Mohlo, protože minimální damage zůstává vždy 1. Naopak redukce to být nemohly, protože tvůj rozsah tím není ovlivněný.
Moje postava to má stejné. Těžkou kuši, plusovou sílu a rozsah 1-20.

Raději s ní vrhám šipky, protože k tomu jde i modifikátor za sílu a kromě toho mi připadá, že je to i rychlejší

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 00:03 07. Dec 2013
by Mok
Rychlejší je to určitě, pokud nemáš rapid reload a už zvládneš více útoků v kole.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:14 14. Dec 2013
by klobouk
Projel jsem 2da:

hodnota z 2da | info z fora
---------------------------
6 heavy crossbow 1k20 19-20 x2 | těžká kuše 2k12 19-20 x2
8 longbow 3k6 20 x3 | dlouhý luk 2k10 20 x3
11 shortbow 2k6 20 x3 | krátký luk 1k10 20 x3
32 diremace 2k10/2k10 19-20 x2 | težký palcát 2k10/2k10 20 x2
33 doubleaxe 2k10/2k10 20 x3 | dvojitá sekyra 2k8/2k8 20 x3
41 katana 1k10 19-20 x2 | katana 2k6 19-20 x2
55 scythe 4k4 20 x4 | kosa 3k4 20 x4
59 shuriken 1k6 19-20 x2 | shuriken 1k4 20 x4
60 sickle 1k6 20 x4 | srp 1k6 19-20 x2
61 sling 1k6 20 x2 | prak 1k8 20 x3
63 throwingaxe 1k8 20 x3 | vrhaci sekyra 1k10 20 x3
310 katar 1k4 19-20 x3 | katar 1k4 20 x3

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 15:07 14. Dec 2013
by Shaman88
To má být provokace?
Samozřejmě o tom vím, ale nemám čas to opravovat.