Page 3 of 3
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:31 01. Dec 2013
by Puxina
Opět pád, když to bylo zrovna zajímavé

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 00:34 01. Dec 2013
by Nalkanar
kucik wrote:Nehlaste sem pady serveru. Jenom to vykopnuti hracu.

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 12:13 01. Dec 2013
by Puxina
Dva pády po sobě?

Čím to?
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 12:47 01. Dec 2013
by G-ladiator
Nalkanar wrote:kucik wrote:Nehlaste sem pady serveru. Jenom to vykopnuti hracu.

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 12:52 01. Dec 2013
by Puxina
To je pro mě to samé. At si to opraví

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 12:53 01. Dec 2013
by Mourisson1
Ono ale když sem budeš míchat jiný věci a dělat jim v tom bordel, tak to až tak rychle neopraví

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 13:48 01. Dec 2013
by Caehan
Co vím já, tak to padalo v kratších intervalech, když jsem byl u barvíře - bylo to horší, když nás tam bylo více, ale to jenom hádám.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 14:37 01. Dec 2013
by kafe
13.36 dnes, timeout
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 16:39 01. Dec 2013
by Barbar321
15:37 vyhození
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 16:39 01. Dec 2013
by karolina
Barbar321 wrote:15:37 vyhození
Nene, pád
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 16:43 01. Dec 2013
by Barbar321
karolina wrote:Barbar321 wrote:15:37 vyhození
Nene, pád
aha, chvilku po vyhození jsem si dal aktualizovat stránku, server nenabíhal a byli tam již přihlášení další hráči
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 19:41 01. Dec 2013
by Mourisson1
"Byl jsi odpojen"
EDIT : Aha, tak sorry, tohle je nejspíš chyba u mně xD
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 20:35 01. Dec 2013
by kucik
Diky vsem, kdo pochopili co po nich chci hlasit. Vzhledem k ostatnimu spamu topic zaviram.