Page 3 of 3

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 00:31 01. Dec 2013
by Puxina
Opět pád, když to bylo zrovna zajímavé ;)

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 00:34 01. Dec 2013
by Nalkanar
kucik wrote:Nehlaste sem pady serveru. Jenom to vykopnuti hracu.
:roll:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 12:13 01. Dec 2013
by Puxina
Dva pády po sobě? ;) Čím to?

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 12:47 01. Dec 2013
by G-ladiator
Nalkanar wrote:
kucik wrote:Nehlaste sem pady serveru. Jenom to vykopnuti hracu.
:roll:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 12:52 01. Dec 2013
by Puxina
To je pro mě to samé. At si to opraví ;)

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 12:53 01. Dec 2013
by Mourisson1
Ono ale když sem budeš míchat jiný věci a dělat jim v tom bordel, tak to až tak rychle neopraví :wink:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 13:48 01. Dec 2013
by Caehan
Co vím já, tak to padalo v kratších intervalech, když jsem byl u barvíře - bylo to horší, když nás tam bylo více, ale to jenom hádám.

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 14:37 01. Dec 2013
by kafe
13.36 dnes, timeout

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 16:39 01. Dec 2013
by Barbar321
15:37 vyhození

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 16:39 01. Dec 2013
by karolina
Barbar321 wrote:15:37 vyhození
Nene, pád

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 16:43 01. Dec 2013
by Barbar321
karolina wrote:
Barbar321 wrote:15:37 vyhození
Nene, pád

aha, chvilku po vyhození jsem si dal aktualizovat stránku, server nenabíhal a byli tam již přihlášení další hráči

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 19:41 01. Dec 2013
by Mourisson1
"Byl jsi odpojen"

EDIT : Aha, tak sorry, tohle je nejspíš chyba u mně xD

Re: Timeout / vykopnutí hráčů

Posted: 20:35 01. Dec 2013
by kucik
Diky vsem, kdo pochopili co po nich chci hlasit. Vzhledem k ostatnimu spamu topic zaviram.