Re: Tulák - body dovedností
Posted: 19:09 29. Nov 2013
Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufámMay wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?
Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufámMay wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?
To je teda dost divné protože nyní už to funguje.KaTo wrote:Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufámMay wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?) dostaneš.
Mě teda ne...Shaman88 wrote:To je teda dost divné protože nyní už to funguje.KaTo wrote:Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufámMay wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?) dostaneš.
Nenaklikla mám jeden levl čaroděje a pro čaraděje trener zatím není.Shaman88 wrote:Už jsi naklikl druhý lvl?
Ano první je bez mistra.May wrote:Nenaklikla mám jeden levl čaroděje a pro čaraděje trener zatím není.Shaman88 wrote:Už jsi naklikl druhý lvl?
když se převedou již dosažene expy i vybava tak si myslím že to neni takovy problem. nasledně to ale znamena že by se tak odvolalo furu hraču a to by mělo dopad na furu DM avšak dalši jedine řešeni je opět něco vysvětlit což je zase naročne po programovaci strance. No nevyberem siinnfra wrote:Ahh, ona to má založené z dřívějška, musí počkat, až se to vyřeší pro již založené postavy, nebo si tu postavu nechat máznout a založit znova...
A to si teď nemám naklikávat levly a čekat až se to spraví?innfra wrote:Ahh, ona to má založené z dřívějška, musí počkat, až se to vyřeší pro již založené postavy, nebo si tu postavu nechat máznout a založit znova...