Page 3 of 3

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 19:09 29. Nov 2013
by KaTo
May wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?
Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufám :D ) dostaneš.

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 19:17 29. Nov 2013
by Shaman88
KaTo wrote:
May wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?
Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufám :D ) dostaneš.
To je teda dost divné protože nyní už to funguje.

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 19:30 29. Nov 2013
by May
Shaman88 wrote:
KaTo wrote:
May wrote:Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?
Počkáš do víkendu, než Shamann nahraje náhradu a pak ty body (doufám :D ) dostaneš.
To je teda dost divné protože nyní už to funguje.
Mě teda ne...

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 19:35 29. Nov 2013
by Shaman88
Už jsi naklikl druhý lvl?

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 20:16 29. Nov 2013
by May
Shaman88 wrote:Už jsi naklikl druhý lvl?
Nenaklikla mám jeden levl čaroděje a pro čaraděje trener zatím není.

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 20:29 29. Nov 2013
by Mourisson1
První jde i bez trenéra, tuším

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 20:46 29. Nov 2013
by Shaman88
May wrote:
Shaman88 wrote:Už jsi naklikl druhý lvl?
Nenaklikla mám jeden levl čaroděje a pro čaraděje trener zatím není.
Ano první je bez mistra.

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 22:18 29. Nov 2013
by innfra
Ahh, ona to má založené z dřívějška, musí počkat, až se to vyřeší pro již založené postavy, nebo si tu postavu nechat máznout a založit znova...

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 22:57 29. Nov 2013
by soul1
innfra wrote:Ahh, ona to má založené z dřívějška, musí počkat, až se to vyřeší pro již založené postavy, nebo si tu postavu nechat máznout a založit znova...
když se převedou již dosažene expy i vybava tak si myslím že to neni takovy problem. nasledně to ale znamena že by se tak odvolalo furu hraču a to by mělo dopad na furu DM avšak dalši jedine řešeni je opět něco vysvětlit což je zase naročne po programovaci strance. No nevyberem si :D

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 10:46 30. Nov 2013
by May
innfra wrote:Ahh, ona to má založené z dřívějška, musí počkat, až se to vyřeší pro již založené postavy, nebo si tu postavu nechat máznout a založit znova...
A to si teď nemám naklikávat levly a čekat až se to spraví?

Re: Tulák - body dovedností

Posted: 10:49 30. Nov 2013
by innfra
Shaman napsal, že je to v řešení, tak vydrž, lvl si klikni a ono se to nějak opraví, buď dříve či později.