Page 3 of 3
Re: obchodníci podtemno
Posted: 07:23 09. Dec 2013
by Rejty
Šaty byly na tržnici, ne? Už tam nejsou?
Re: obchodníci podtemno
Posted: 10:16 09. Dec 2013
by kafe
Že je obchodník s šaty rozbitý a místo nich prodává flašky už na foru nějaký čas visí... (Takže ano, je rozbitý)
EDIT: resp až do včerejška byl, pokud nebyla nahozena oprava. dnes jsme neměl čas se dívat
Re: obchodníci podtemno
Posted: 16:37 10. Dec 2013
by Infra
Nevím jak tomu bylo na ST, případně jestli dole vůbec taková možnost má být. Ale žádný obchodník nevykupuje ani neprodává pasti, případně jedy a podobné černoty.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:27 10. Dec 2013
by kucik
Nemyslím si, že pasti by měly být prodávány a vykupovány.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:28 10. Dec 2013
by Aulus
kucik wrote:Nemyslím si, že pasti by měly být prodávány a vykupovány.
Zrovna v Podtemnu nevidím důvod, proč by neměly být k dostání. Jak k nim má pak postava přijít? To si má všechny nalovit v dunzích?
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:30 10. Dec 2013
by kucik
Aulus wrote:kucik wrote:Nemyslím si, že pasti by měly být prodávány a vykupovány.
Zrovna v Podtemnu nevidím důvod, proč by neměly být k dostání. Jak k nim má pak postava přijít? To si má všechny nalovit v dunzích?
No jasně. Jednoduchá regulace přísunu pastí.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:32 10. Dec 2013
by Shaman88
Ale mohly by být vyráběny....
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:35 10. Dec 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Ale mohly by být vyráběny....
Pokud bude craft na pasti, tak je vše v pořádku. Ale jedná se o typický příklad "ilegálního zboží", se kterým by se mělo, dle mého, v podsvětí či Podtemnu normálně kšeftovat.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:37 10. Dec 2013
by Shaman88
Proč ilegální, normálně u lukaře a šípaře by se měli prodávat bodcové pasti....
Re: obchodníci podtemno
Posted: 17:39 10. Dec 2013
by kucik
To by mohly.
@Aulus:
Mohlo by se tam s ním kšeftovat, ale vzhledem k tomu, jak je snadný se k nim dostat a že těch pastí není nijak moc druhů, tak je lepší nechat to na hráčskejch obchodech a nesnažit se stanovovat výkupní a prodejní ceny.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 18:55 10. Dec 2013
by Radim
Na ST se pasti dali normálně sehnat ve starém městě na trhu. Při prodeji to nebyl nějak extra peníz, ale na přivydělání to šlo.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 21:01 10. Dec 2013
by Infra
Alespoň ten prodej NPC by mohl být... takhle mi jsou zatím k ničemu... slabé a skoro nepoužitelné
Pokud se už nejedená o smrťku nebo epickou. Což zatím nepřichází v úvahu.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 02:17 15. Dec 2013
by Infra
Chybí mi tu něco jako je dobrodruh, nebo jsem slepý a přehlédl jsem ho?
Re: obchodníci podtemno
Posted: 02:27 15. Dec 2013
by Rejty
Dobrodruh se odstěhoval do Kelu.