Page 3 of 16
Re: Pády servru
Posted: 02:12 26. Sep 2014
by Mourisson1
Server se od dnešního restartu ve dvě stále a stále dokola restartuje.
Re: Pády servru
Posted: 09:40 26. Sep 2014
by Rejty
Dělám na opravě.
Re: Pády servru
Posted: 10:50 26. Sep 2014
by Rejty
Už to jede.
Re: Pády servru
Posted: 11:15 02. Oct 2014
by Caehan
Chová se to nějak podivně, když se zkouším lognout, nedá mi to na výběr z žádných postav. Má někdo podobný problém?
Re: Pády servru
Posted: 11:18 02. Oct 2014
by johnny98-G
Caehan wrote:Chová se to nějak podivně, když se zkouším lognout, nedá mi to na výběr z žádných postav. Má někdo podobný problém?
stejnej, pusto prazdno zadnej vyber
Re: Pády servru
Posted: 13:16 02. Oct 2014
by kucik
Pilsfree zjevně laguje. Počkejte, až se jim to srovná. To není pád serveru.
Re: Pády servru
Posted: 15:50 03. Oct 2014
by Caehan
Teď zrovna kopnul server všechny hráče, během lagu nefungoval přístup na stránku Thálie.
Re: Pády servru
Posted: 16:10 03. Oct 2014
by Zeerit
Pilsfree má šílený lagspiky zas no..první den to mohlo být náhoda,ale dva dni posobě je to už podezřelý

Re: Pády servru
Posted: 19:37 04. Oct 2014
by Caehan
Stále to zlobí, pilsfree mělo odezvu asi 600+ ms, když bylo vůbec dostupné.
Re: Pády servru
Posted: 21:15 04. Oct 2014
by Bahnak
Kromě toho dnešního pádu také hlásím hrozný lagy všech členů družiny. A to nás tolik hrajících ani nebylo.
Re: Pády servru
Posted: 22:34 04. Oct 2014
by Zeerit
Zdá se to jenom mě nebo ty největší lagy začli každý den zhruba ve stejnou dobu ?
Re: Pády servru
Posted: 08:51 05. Oct 2014
by Aillen
Hra spadla, postavy se sice ukazují jakoby zůstaly ve hře, ale není možné se na server přihlásit - hláška "server neodpovídá".
Re: Pády servru
Posted: 09:39 05. Oct 2014
by Bahnak
Potvrzuji, nemohu se připojit ani jako DM ani jako hráč, navíc hra zmizela z "oblíbených" a tváří se jako by neexistovala.
Re: Pády servru
Posted: 09:42 05. Oct 2014
by Rejty
Něco předělávají na Pilsfree, zřejmě to bude tím.
Re: Pády servru
Posted: 15:18 15. Oct 2014
by kokosak
Server sice jede, leč skripty nefungují. Bude třeba servřík restartýnkovat, neb jiným způsobem znovu natáhnout skriptíky.