Page 3 of 16

Re: Pády servru

Posted: 02:12 26. Sep 2014
by Mourisson1
Server se od dnešního restartu ve dvě stále a stále dokola restartuje.

Re: Pády servru

Posted: 09:40 26. Sep 2014
by Rejty
Dělám na opravě.

Re: Pády servru

Posted: 10:50 26. Sep 2014
by Rejty
Už to jede.

Re: Pády servru

Posted: 11:15 02. Oct 2014
by Caehan
Chová se to nějak podivně, když se zkouším lognout, nedá mi to na výběr z žádných postav. Má někdo podobný problém?

Re: Pády servru

Posted: 11:18 02. Oct 2014
by johnny98-G
Caehan wrote:Chová se to nějak podivně, když se zkouším lognout, nedá mi to na výběr z žádných postav. Má někdo podobný problém?
stejnej, pusto prazdno zadnej vyber

Re: Pády servru

Posted: 13:16 02. Oct 2014
by kucik
Pilsfree zjevně laguje. Počkejte, až se jim to srovná. To není pád serveru.

Re: Pády servru

Posted: 15:50 03. Oct 2014
by Caehan
Teď zrovna kopnul server všechny hráče, během lagu nefungoval přístup na stránku Thálie.

Re: Pády servru

Posted: 16:10 03. Oct 2014
by Zeerit
Pilsfree má šílený lagspiky zas no..první den to mohlo být náhoda,ale dva dni posobě je to už podezřelý :)

Re: Pády servru

Posted: 19:37 04. Oct 2014
by Caehan
Stále to zlobí, pilsfree mělo odezvu asi 600+ ms, když bylo vůbec dostupné.

Re: Pády servru

Posted: 21:15 04. Oct 2014
by Bahnak
Kromě toho dnešního pádu také hlásím hrozný lagy všech členů družiny. A to nás tolik hrajících ani nebylo.

Re: Pády servru

Posted: 22:34 04. Oct 2014
by Zeerit
Zdá se to jenom mě nebo ty největší lagy začli každý den zhruba ve stejnou dobu ?

Re: Pády servru

Posted: 08:51 05. Oct 2014
by Aillen
Hra spadla, postavy se sice ukazují jakoby zůstaly ve hře, ale není možné se na server přihlásit - hláška "server neodpovídá".

Re: Pády servru

Posted: 09:39 05. Oct 2014
by Bahnak
Potvrzuji, nemohu se připojit ani jako DM ani jako hráč, navíc hra zmizela z "oblíbených" a tváří se jako by neexistovala.

Re: Pády servru

Posted: 09:42 05. Oct 2014
by Rejty
Něco předělávají na Pilsfree, zřejmě to bude tím.

Re: Pády servru

Posted: 15:18 15. Oct 2014
by kokosak
Server sice jede, leč skripty nefungují. Bude třeba servřík restartýnkovat, neb jiným způsobem znovu natáhnout skriptíky.