Page 3 of 4

Re: zaseklá postava

Posted: 15:31 01. Aug 2014
by rosnicka
je tu prosim nejake dm ? stojim v divocine zasekla na kameni a nemuzu se hnout z mista .

Re: zaseklá postava

Posted: 11:41 03. Oct 2014
by Barbar321
Moje postava (Drtiskal Podtemný) se zasekla ve skále. Nebyl by tu někdo, kdo by jí mohl vystrčit ven?

Re: zaseklá postava

Posted: 14:29 03. Oct 2014
by rosnicka
hm, urcite jsi nekde kam ja se svoji postavou nemuzu :twisted: bych si do tebe rada strcila

Re: zaseklá postava

Posted: 14:34 03. Oct 2014
by Barbar321
rosnicka wrote:hm, urcite jsi nekde kam ja se svoji postavou nemuzu :twisted: bych si do tebe rada strcila
Ani ne. U skřetů. Obíhám všechny mě dostupné bosse a upravuju databázi cen trofejí, jak se nedávno změnily. Jde to těžko, hodně těch malých bývá velmi často vybílených

Re: zaseklá postava

Posted: 18:27 03. Oct 2014
by rosnicka
ja ti muzu rict akorat dva kolik je cena :lol:

Re: zaseklá postava

Posted: 19:51 03. Oct 2014
by DarkKnight
ahoj zasekla se mi postava merrori v uvodce ... pokud by mě přeportilo dm eště dneska byl bych moc rád :)

Re: zaseklá postava

Posted: 19:58 03. Oct 2014
by Barbar321
Také se připomínám. Postavu se mi ze skály nepovedlo dosud dostat

Re: zaseklá postava

Posted: 20:04 03. Oct 2014
by Rejty
Jdu do hry.

Re: zaseklá postava

Posted: 20:05 03. Oct 2014
by Barbar321
Budeš mít můj nehynoucí vděk. Postava Drtiskal Podtemný

Re: zaseklá postava

Posted: 20:22 10. Oct 2014
by Barbar321
Prosím o pomoc se zaseklou postavou. Je uvízlá někde ve skále,

Jedná se o postavu Murssgloth

Předem díky

Re: zaseklá postava

Posted: 11:57 24. Oct 2014
by Infra
Poprosil bych jestli máte někdo chvilku čas, zasekl jsem se v textuře a nemůžu ven. Už jsem vyzkoušel všechny triky co znám a nic. Postava Brent.

Děkuji už jsem zachráněn.

Re: zaseklá postava

Posted: 00:24 25. Oct 2014
by Barbar321
Nebyl by tu někdo? Mám problém s postavou. Řešil bych to raději přes PM

Re: zaseklá postava

Posted: 16:15 25. Oct 2014
by Barbar321
Zní to už skoro neuvěřitelně, ale buglý přechod přehodil mou postavu do neznámých míst. Našel by se tu někdo, kdo by mi mohl pomoct?

Re: zaseklá postava

Posted: 16:18 25. Oct 2014
by karolina
Barbar321 wrote:Zní to už skoro neuvěřitelně, ale buglý přechod přehodil mou postavu do neznámých míst. Našel by se tu někdo, kdo by mi mohl pomoct?
A nebylo by dobrý napsat kterej přechod jí kam hodil aby se to opravilo?

Re: zaseklá postava

Posted: 16:21 25. Oct 2014
by Barbar321
Já takhle z hlavy ty jména neznám, ale ze štíří jeskyně v podtemnu, doupě 1 mě to hodilo do pouště - štíří jeskyně 2