Page 3 of 4
Re: zaseklá postava
Posted: 15:31 01. Aug 2014
by rosnicka
je tu prosim nejake dm ? stojim v divocine zasekla na kameni a nemuzu se hnout z mista .
Re: zaseklá postava
Posted: 11:41 03. Oct 2014
by Barbar321
Moje postava (Drtiskal Podtemný) se zasekla ve skále. Nebyl by tu někdo, kdo by jí mohl vystrčit ven?
Re: zaseklá postava
Posted: 14:29 03. Oct 2014
by rosnicka
hm, urcite jsi nekde kam ja se svoji postavou nemuzu

bych si do tebe rada strcila
Re: zaseklá postava
Posted: 14:34 03. Oct 2014
by Barbar321
rosnicka wrote:hm, urcite jsi nekde kam ja se svoji postavou nemuzu

bych si do tebe rada strcila
Ani ne. U skřetů. Obíhám všechny mě dostupné bosse a upravuju databázi cen trofejí, jak se nedávno změnily. Jde to těžko, hodně těch malých bývá velmi často vybílených
Re: zaseklá postava
Posted: 18:27 03. Oct 2014
by rosnicka
ja ti muzu rict akorat dva kolik je cena

Re: zaseklá postava
Posted: 19:51 03. Oct 2014
by DarkKnight
ahoj zasekla se mi postava merrori v uvodce ... pokud by mě přeportilo dm eště dneska byl bych moc rád

Re: zaseklá postava
Posted: 19:58 03. Oct 2014
by Barbar321
Také se připomínám. Postavu se mi ze skály nepovedlo dosud dostat
Re: zaseklá postava
Posted: 20:04 03. Oct 2014
by Rejty
Jdu do hry.
Re: zaseklá postava
Posted: 20:05 03. Oct 2014
by Barbar321
Budeš mít můj nehynoucí vděk. Postava Drtiskal Podtemný
Re: zaseklá postava
Posted: 20:22 10. Oct 2014
by Barbar321
Prosím o pomoc se zaseklou postavou. Je uvízlá někde ve skále,
Jedná se o postavu Murssgloth
Předem díky
Re: zaseklá postava
Posted: 11:57 24. Oct 2014
by Infra
Poprosil bych jestli máte někdo chvilku čas, zasekl jsem se v textuře a nemůžu ven. Už jsem vyzkoušel všechny triky co znám a nic. Postava Brent.
Děkuji už jsem zachráněn.
Re: zaseklá postava
Posted: 00:24 25. Oct 2014
by Barbar321
Nebyl by tu někdo? Mám problém s postavou. Řešil bych to raději přes PM
Re: zaseklá postava
Posted: 16:15 25. Oct 2014
by Barbar321
Zní to už skoro neuvěřitelně, ale buglý přechod přehodil mou postavu do neznámých míst. Našel by se tu někdo, kdo by mi mohl pomoct?
Re: zaseklá postava
Posted: 16:18 25. Oct 2014
by karolina
Barbar321 wrote:Zní to už skoro neuvěřitelně, ale buglý přechod přehodil mou postavu do neznámých míst. Našel by se tu někdo, kdo by mi mohl pomoct?
A nebylo by dobrý napsat kterej přechod jí kam hodil aby se to opravilo?
Re: zaseklá postava
Posted: 16:21 25. Oct 2014
by Barbar321
Já takhle z hlavy ty jména neznám, ale ze štíří jeskyně v podtemnu, doupě 1 mě to hodilo do pouště - štíří jeskyně 2