Page 3 of 4
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 07:40 11. Dec 2013
by kokosak
Pixinam chybí i dost ručiček a nožiček. A kalhotek.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 07:56 11. Dec 2013
by KaTo
Bavím se o 0 AC šatech.
Kromě avizovaných trupů pro elfky (co byly na ST) chybí spousta krků (= klobouky, batohy, toulce - takový ty vymakaný jakoby kožený), mám podezření, že i některé pasy (= sukně) a místo některých na ST používaných pánví jsou sloní choboty a chybí pak pánve pro ekvivalentní vršky.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 08:01 11. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Pixinam chybí i dost ručiček a nožiček. A kalhotek.
U těch pixin je otázka, zda je to vzhled psotavy podobný lidské holčině a jen je zmenšený a nebo je to jiný nestandartní vzhled postavy jako je třeba hiran nebo kobolt, protože u nich taky nejdou všechny vzhledy.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 08:07 11. Dec 2013
by karolina
Aulus wrote:Nemůže to být modelem trpaslíka? Třeba modely v tom novém balíku nejsou kompatibilní se všemi rasami.
Chybí u aasimary, proto mi jedno oblečení dělala Amber.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 08:12 11. Dec 2013
by kokosak
Puxina wrote:U těch pixin je otázka, zda je to vzhled psotavy podobný lidské holčině a jen je zmenšený a nebo je to jiný nestandartní vzhled postavy jako je třeba hiran nebo kobolt, protože u nich taky nejdou všechny vzhledy.
No hele, já mam pocit, že když si Květuš zkoušela šaty šitý pro lidskou postavu, tak jí šly normálně. Jen je nenakliká u barvíře. Aspoň myslim, moc sem to nezkoušel.
Edit: tak průbnul sem to ve WB modulu a bohužel má pixina asi fakt nastavenej jinej základní model. Nicméně spoustu věcí by na sebe mohla vzít, kdyby nebyly deklarovaný jako zbroje.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 10:43 11. Dec 2013
by Zsarx
Já myslel že kobold má tělo hobita a k tomu přidělanou spešl hlavu a od kolen dolu nohy,ne? Každopádně na výběr tam toho obravdu moc nemá. Doufal jsem že by mohl jít třeba toulec na záda z "krků" a utřel jsem.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 11:08 11. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Puxina wrote:U těch pixin je otázka, zda je to vzhled psotavy podobný lidské holčině a jen je zmenšený a nebo je to jiný nestandartní vzhled postavy jako je třeba hiran nebo kobolt, protože u nich taky nejdou všechny vzhledy.
No hele, já mam pocit, že když si Květuš zkoušela šaty šitý pro lidskou postavu, tak jí šly normálně. Jen je nenakliká u barvíře. Aspoň myslim, moc sem to nezkoušel.
Edit: tak průbnul sem to ve WB modulu a bohužel má pixina asi fakt nastavenej jinej základní model. Nicméně spoustu věcí by na sebe mohla vzít, kdyby nebyly deklarovaný jako zbroje.
Jo u pixiny vím, že měla hezký vzhled jako kroužkovou zbroj, ale to bylo ještě na Dragon Hammeru.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 15:13 11. Dec 2013
by kokosak
Myslíš ten hezkej vzhled jak má kroužkovou podprdu, kde jí prsa poskakujou jak dva balony s vodou?

Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 16:00 11. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Myslíš ten hezkej vzhled jak má kroužkovou podprdu, kde jí prsa poskakujou jak dva balony s vodou?

Ano ten. A ony jí poskakují prsa? Vílce? Ty myslíš ty dva drobky, co má na hrudi?

A beztak nevím proč řešíš poskakující prsa, to je jen grafický efekt a těžko si toho někdo všimne

Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 11:52 12. Dec 2013
by rosnicka
Puxina wrote:kokosak wrote:Myslíš ten hezkej vzhled jak má kroužkovou podprdu, kde jí prsa poskakujou jak dva balony s vodou?

Ano ten. A ony jí poskakují prsa? Vílce? Ty myslíš ty dva drobky, co má na hrudi?

A beztak nevím proč řešíš poskakující prsa, to je jen grafický efekt a těžko si toho někdo všimne

tak to bych nerekla ze si toho tezko nekdo vsimne, oni panove tady jsou velice vnimavy a vsimaj si velice dobre

Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 13:09 12. Dec 2013
by Caehan
Tak kdyby se plánovalo, že si toho nikdo nevšimne, tak by se s jeho přidáváním nikdo nenamáhal. Z toho bych si dovolil usoudit, že tam byl přidaný, aby si jej někdo všimnul.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 13:34 12. Dec 2013
by kokosak
Právě že poskakujou a nemaj. I když je fakt, že tady si sotva někdo všimne, když si vezme vílka místo sukně kalhoty

Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 12:11 17. Dec 2013
by Puxina
Příjde mi, že zase nějaké vzhledy hrudí a rób zmizely.
Například tyhle viz níže jsem tam nenašel. Ani hruď ani róbu.
A je toho víc, pročpak?
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 12:21 17. Dec 2013
by kucik
Hruď tam určo je. Róby maj patrně stále špatně 2da.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 12:25 17. Dec 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Příjde mi, že zase nějaké vzhledy hrudí a rób zmizely.
Například tyhle viz níže jsem tam nenašel. Ani hruď ani róbu.
A je toho víc, pročpak?
A odkud máš ten obrázek?