Page 3 of 3

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 01:28 13. Dec 2013
by Amber
Dneska mě hra dvakrát vykopla, nešlo o pád serveru. V 0:02 a 0:27. :(

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 10:27 16. Dec 2013
by Caehan
9:24 dnes ...

EDIT: A asi minutu nešly načíst ani stránky...