Posted: 23:54 05. Dec 2007
To by bylo fajn, ozvi se na ICQ me, daanrimu a nebo liukovi, kdybys mel zajem neco delat.kucik wrote:Kazdopadne zkusim mene kecat a konecne neco udelat
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
To by bylo fajn, ozvi se na ICQ me, daanrimu a nebo liukovi, kdybys mel zajem neco delat.kucik wrote:Kazdopadne zkusim mene kecat a konecne neco udelat