Page 3 of 3

Re: Monk

Posted: 15:22 23. Jan 2014
by Barbar321
Alrik wrote: nemam :))
tak pak máš špatnou auru na počítač, jako já (jak tu někdo poznamenal Barbarův syndrom)

Re: Monk

Posted: 15:23 23. Jan 2014
by Alrik
Barbar321 wrote:
Alrik wrote: nemam :))
tak pak máš špatnou auru na počítač, jako já (jak tu někdo poznamenal Barbarův syndrom)
ale ne zrovnasem mu koupil nove součastky :( chudak malí něco chytl

Re: Monk

Posted: 15:59 23. Jan 2014
by Bahnak
Může za to model pavouka. Občas za to může placebl na zemi, prostě blbne vzádlenost mezi tebou a nepřítelem. Podobný jev se děje dnes a deně téměř všem tváři v tvář bojujícím PC. V levém horním rohu máš během boje čtvereček s mečem. Pokud tam je tak OK, pokud ne, jsi ve flatu, hlídej si aby tam během boje prostě byl.

Re: Monk

Posted: 16:38 23. Jan 2014
by Alrik
v tom připadě je to u nějak moc potvor

Re: Monk

Posted: 16:44 23. Jan 2014
by KaTo
Mám podezření, že za to může "délka" používané zbraně u postavy. Meče a spol. v pacce tím (tolik) netrpí, ale prázdné ruce jo.
Souvisí to podle mě i s tím, že při boji některé potvory skrze animace "zatlačuješ", jiné zase zatlačují "tebe".

Re: Monk

Posted: 17:13 23. Jan 2014
by kucik
Jo, prefered combat distance.

Re: Monk

Posted: 18:58 23. Jan 2014
by Bahnak
Je to hlavně různé podle modelů potvor, třeba stirgy jsou titěrné a když jich na tebe nallítne třeba 10 najednou, tak se natargetuješ na nějakou která zrovna byla vytlačena jinou stirgou do zadní řady, apod. Těch příkladů je strašně moc, to není chyba Thalie, takhle blbne NWN prostě normálně.

Re: Monk

Posted: 19:57 23. Jan 2014
by Alrik
Bahnak wrote:Je to hlavně různé podle modelů potvor, třeba stirgy jsou titěrné a když jich na tebe nallítne třeba 10 najednou, tak se natargetuješ na nějakou která zrovna byla vytlačena jinou stirgou do zadní řady, apod. Těch příkladů je strašně moc, to není chyba Thalie, takhle blbne NWN prostě normálně.
inu dobrá no tak děkuji

Edit Myrpa: smazat. Vysvětleno.