Page 3 of 4

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:20 23. Jan 2014
by J.F.Payne
V roce 2017 už bude virtuální realita... :))

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:24 23. Jan 2014
by Molly23
J.F.Payne wrote:Cožpak nevíš, že například svatý Augustin pocházel ze Severní Afriky? Je možné, že byl dosti osmahlý...

A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...
Hele já a svatouka se moc nekamarádíme :D.

No fajn, ale jak vysvětlíš když tam pod tím bude napsáno St. John Smith třeba :D ... Kdyby to bylo třeba na obrazu nějakého šlechtice tak by podle mě bylo po problému, ale oni tam vyloženě píšou o světcích. :)
Těžko ale říct jak to maj vymyšlené, detaily tam nejsou a já věřím že budou dostatečně rozumní, že tam nedaj něco do očí bijícího.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:26 23. Jan 2014
by J.F.Payne
Já si myslím, že to normálně bude třeba svatý Jiří a svatý Michael, akorát na obrazu bude světec s tváří Johna Smithe.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:33 23. Jan 2014
by Molly23
Jo, podle mě to je nejrozumnější řešení no.
Ono když jsme u toho i Sv. Kim existuje :lol:
Image

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:49 23. Jan 2014
by PiAn0
tady je dobry clanek delsi o tom na co se tesit jestli jste jeste necetli http://www.zing.cz/preview/1096/kingdom ... zanru-z-cr

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 01:32 24. Jan 2014
by Paulus
Tak a dokonáno jest..... docela rychle to naskákalo. Baron (Special) objednán, už se těšim na Alphu :twisted:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 11:46 24. Jan 2014
by PiAn0
pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 12:48 24. Jan 2014
by Molly23
PiAn0 wrote:pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
investora, který slíbil, že když to daj tak jim hru dofinancuje ;)

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 16:34 24. Jan 2014
by G-ladiator
Paulus wrote:Tak a dokonáno jest..... docela rychle to naskákalo. Baron (Special) objednán, už se těšim na Alphu :twisted:
Pozor, platba na kickstarteru není žádná závazná objednávka. Pokud za rok řeknou, že projekt padl, tak máš smůlu. Není to předobjednávka, ale dar.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 16:38 24. Jan 2014
by skarbi
Snad jim do toho Bakala narve, co budou potřebovat.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 16:50 24. Jan 2014
by G-ladiator
Jo, já jen upozorňuju :)

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 02:11 04. Feb 2014
by Zeerit

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 08:02 04. Feb 2014
by G-ladiator
Jo, vypadá to pěkně, ale doufám, že nebudou anglický (ale vlastně i český) dabing dělat lokálně a seženou na to rodilé mluvčí/profesionály.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 08:36 04. Feb 2014
by Krysak
Na to stačí najmout Lábuse, ten hravě zmákně požadované ženy i muže i děti.... Snad jeden herec rozpočet nepoloží.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 18:52 11. Feb 2014
by PiAn0
tak tohle video je opravdu luxusni :) https://www.youtube.com/watch?v=SnKbKkhHXrQ#t=0