Page 3 of 4
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 13:20 23. Jan 2014
by J.F.Payne
V roce 2017 už bude virtuální realita...

)
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 13:24 23. Jan 2014
by Molly23
J.F.Payne wrote:Cožpak nevíš, že například svatý Augustin pocházel ze Severní Afriky? Je možné, že byl dosti osmahlý...
A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...
Hele já a svatouka se moc nekamarádíme

.
No fajn, ale jak vysvětlíš když tam pod tím bude napsáno St. John Smith třeba

... Kdyby to bylo třeba na obrazu nějakého šlechtice tak by podle mě bylo po problému, ale oni tam vyloženě píšou o světcích.

Těžko ale říct jak to maj vymyšlené, detaily tam nejsou a já věřím že budou dostatečně rozumní, že tam nedaj něco do očí bijícího.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 13:26 23. Jan 2014
by J.F.Payne
Já si myslím, že to normálně bude třeba svatý Jiří a svatý Michael, akorát na obrazu bude světec s tváří Johna Smithe.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 13:33 23. Jan 2014
by Molly23
Jo, podle mě to je nejrozumnější řešení no.
Ono když jsme u toho i Sv. Kim existuje

Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 13:49 23. Jan 2014
by PiAn0
tady je dobry clanek delsi o tom na co se tesit jestli jste jeste necetli
http://www.zing.cz/preview/1096/kingdom ... zanru-z-cr
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 01:32 24. Jan 2014
by Paulus
Tak a dokonáno jest..... docela rychle to naskákalo. Baron (Special) objednán, už se těšim na Alphu

Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 11:46 24. Jan 2014
by PiAn0
pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 12:48 24. Jan 2014
by Molly23
PiAn0 wrote:pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
investora, který slíbil, že když to daj tak jim hru dofinancuje

Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 16:34 24. Jan 2014
by G-ladiator
Paulus wrote:Tak a dokonáno jest..... docela rychle to naskákalo. Baron (Special) objednán, už se těšim na Alphu

Pozor, platba na kickstarteru není žádná závazná objednávka. Pokud za rok řeknou, že projekt padl, tak máš smůlu. Není to předobjednávka, ale dar.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 16:38 24. Jan 2014
by skarbi
Snad jim do toho Bakala narve, co budou potřebovat.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 16:50 24. Jan 2014
by G-ladiator
Jo, já jen upozorňuju

Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 02:11 04. Feb 2014
by Zeerit
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 08:02 04. Feb 2014
by G-ladiator
Jo, vypadá to pěkně, ale doufám, že nebudou anglický (ale vlastně i český) dabing dělat lokálně a seženou na to rodilé mluvčí/profesionály.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 08:36 04. Feb 2014
by Krysak
Na to stačí najmout Lábuse, ten hravě zmákně požadované ženy i muže i děti.... Snad jeden herec rozpočet nepoloží.
Re: Kingdom Come: Deliverance
Posted: 18:52 11. Feb 2014
by PiAn0