Re: Barvíř
Posted: 12:03 01. Feb 2014
V toolu ukazuje 1 OČ. Prava, že ten light u kterýho jsem to hledal měl 2 OČ.
Každy z Oč má své předdělané modely a těch se drži tedy pokud to je na oč 1 nemužeš to dát na oč 2Zeerit wrote:V toolu ukazuje 1 OČ. Prava, že ten light u kterýho jsem to hledal měl 2 OČ.
vyřešeno doufámZeerit wrote:To už mi došlo, tak to koukej předělat na 0 ať to můžu používat ! Pronto.
kuciku to co sem ti poslal je špatně ?kucik wrote:Rozbalíš si ten hak s modelama (nejvíc hadrů bude asi v nt_clothes_f01 a nt_clothes_m01) a tam uvidíš spoustu .mdl souborů.
Název každýho toho souboru udává co je to zač. Např: pfa0_handr109.mdl
Když to rozeberu jedno po druhym, tak:
p - znamená že je to hráčskej model
f - znamená pohlaví m(male) f(female)
a - Znamená rasu d(dwarf), e(elf), g(gnom), a(halfling), h(human+halfelf), o(orc), k(kobold), u(half-ogre), w(wemic), b(brownie), s(armor_stand), v(skeleton)
0 - Znamená phenotyp. Hubenej, tlustej atp.
handr - Která část oblečení to je. V tomhle případě pravá ruka. Jednoduše zkrácenina angl. názvu části těla.
109 - Číslo modelu tak jak se ukazuje u barvíře. 0-255
Takže myšlenka je taková, že pokud tomu změníš tu žlutou část názvu souboru, která určuje, co je to za část oblečení, tak to třeba bude fungovat. A třeba ne a zobrazí se ti model pasu místo krku
A pak to znova zabalíš do haku, přidáš si do modulu a zkusíš co to dělá.
Poslal jsi mi hak s novými modely vzhledů tak, aby šly přidat do modulu? Pokud ne, tak je to špatně.Alrik wrote: kuciku to co sem ti poslal je špatně ?
Buď si vytvoříš novej hak a přidáš ho do svého testovacího modulu - to je lepší varianta. (Na prohlédnutí můžeš využít třeba ten modul, co jsem dával sem do topicu)karolina wrote:Okej, a až to teda přepíšu, tak pak prostě ten hak uložím mezi svoje haky v počítači a tím vyzkouším jestli to funguje?