Page 3 of 3

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 14:12 21. Feb 2014
by Bahnak
Derken- wrote:
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Hříbková omáčka? :mrgreen:
Depák, to bylo v Simsalabim.

Hlasuju pro steak-house. Měli fakt výborný burgery, dobrý pivo, ždibec dražší ceny, ale ten salónek s přilehlým barem byl prostě geniální. A jedu v pátek, noc na klubovně je pro mě jasná volba, Shamane, beru deskovky!

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 14:15 21. Feb 2014
by radekdnb
Kdyby to bylo toho 22. tak bych dorazil :)

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 19:53 22. Feb 2014
by Rejty
Dle výsledku hlasování se jarní sraz uskuteční 22. března 2014!