Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 14:12 21. Feb 2014
Depák, to bylo v Simsalabim.Derken- wrote:Hříbková omáčka?Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Hlasuju pro steak-house. Měli fakt výborný burgery, dobrý pivo, ždibec dražší ceny, ale ten salónek s přilehlým barem byl prostě geniální. A jedu v pátek, noc na klubovně je pro mě jasná volba, Shamane, beru deskovky!