Page 3 of 5

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 22:03 17. Mar 2014
by Absinthorix
85% že ano :D

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 02:51 18. Mar 2014
by J.F.Payne
Já mám 21. oslavu narozenin, tak podle toho, jestli budu mít náladu a játra na afterparty se zastavim :))

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:20 18. Mar 2014
by Rejty
Perlová čajovna zamluvená na 14:00!!!

Hospoda zamluvena na 19:00!!!



U Lízala:
http://www.ulizala.cz/home.php

Mapa (je to vedle Kance):
http://www.mapy.cz/#!z=15&q=Purky%25C5% ... .742834_16

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:59 18. Mar 2014
by Bahnak
Hm, a můžu teda dojet už v pátek na klubovnu Rejty? Vzal bych portský a nějakou svoji deskovku ať máte nějakou obměnu... :twisted: Jinak bych viděl obě noci spánek na klubovně, tak mě můžeš s klidem v duši dát do modrý barvy :oops: .
Pojedu student agency busem, z Práglu je to ze Zličína za pár korun a dopraví mě přímo do centra.
Jede ještě někdo v pátek probdít noc s deskovkama?

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 20:07 18. Mar 2014
by Rejty
S páteční klubovnou počítám :twisted:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 20:28 18. Mar 2014
by Shaman88
Bahnak wrote: Jede ještě někdo v pátek probdít noc s deskovkama?
Já.

Jinak U lízala skvělý, velký výběr, super ceny...

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 23:58 18. Mar 2014
by Absinthorix
Jojo koukal jsem, už si dělám chutě :

Edit: BTW chcu být na seznamu jako +1 od KaTa

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 18:02 20. Mar 2014
by Sorrow
Hoj all,
tak já se snad taky vobjevim.
Snad nebudu nejstarší 8)

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:14 20. Mar 2014
by Bahnak
V pátek možnost dojet kdy? Třeba už odpoledne kolem páté?

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:42 20. Mar 2014
by Sielencer
Uvažuju, že bych se k vám na pár plzeňských konečně taky stavil s pravděpodobným přespáním na klubovně :)

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 20:24 20. Mar 2014
by Rejty
Bahnak wrote:V pátek možnost dojet kdy? Třeba už odpoledne kolem páté?
Jak se domluvíme :) Můžeme zajít před klubovnou třeba někam na večeři.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:00 20. Mar 2014
by Pajule
Rejty já si přeju být na tom seznamu! :D

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:02 20. Mar 2014
by Bahnak
Pajule wrote:Rejty já si přeju být na tom seznamu! :D
Nevítě někdo co se tím ta mladá děvucha snaží říct?
Rejty wrote:Jak se domluvíme :) Můžeme zajít před klubovnou třeba někam na večeři.
Já mám v pátek čas neomezen, takže dorazím do Plzně kdykoliv si řekneš.
Večeře zní výborně, když to spláchnem Plzeňským, ještě výborněji.
Předběžně tedy pátek odpoledne až večer někde v centru. Ju?

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:14 20. Mar 2014
by Nalkanar
Pajule wrote:Rejty já si přeju být na tom seznamu! :D
A já tam chci být zapsán bez chyb!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:28 20. Mar 2014
by Shaman88
Nalkanar wrote:
Pajule wrote:Rejty já si přeju být na tom seznamu! :D
A já tam chci být zapsán bez chyb!
Nemáš nárok, když nejedeš....