Page 3 of 3
Re: Potíže s přechodem do lokací
Posted: 19:38 26. Feb 2014
by Myrpa
Mě padá chrámová, když zvednu detaily z minima. Nemám ATI, ale NVidia GeForce GT 520.
Edit: padá = loading do lokace se zvednutými detaily. Když je zvednu už načtenej, tak v poho.
Edit2: mě padá taky přímo chrám Bílé dvojice. Já sice neumírám, ale odlogovávám tam

Re: Potíže s přechodem do lokací
Posted: 19:42 26. Feb 2014
by Shaman88
Já za DM do středního města nemůžu portnout ale musím tam dojít přes přechod.... důvod netuším.
Re: Potíže s přechodem do lokací
Posted: 19:54 26. Feb 2014
by Absinthorix
OpenGL mě trollí přímo v lokaci chrámu Bílé dvojice. Pokud mě někdo zvedá z podsvětí a objevuji se přímo před Adrianou, tak to minimálně 5x padne. Pomáhá snížit grafiku na minimum, ale ne vždy, občas to padá i tak. Obecně jinde v chrámové čtvrti problém nemám, jen přímo vevnitř chrámu a blízkém okolí.
Důvody pádů:
naprosto nejvíc
1) načítání z podsvětí
a občas
2) neprozřetelné zmenšení z full screenu do okna
Re: Potíže s přechodem do lokací
Posted: 22:01 26. Feb 2014
by Amber
Pokud vím, tak u chrámu Bílé dvojice v Karathě blbnulo to, když se do něj postava po smrti či založení portla a měla kameru nastavenou určitým způsobem. Střecha chrámu pak hru shazovala. Proto už se nové postavy neobjevují u oltáře, ale jinde v lokaci.