Re: Charm person
Posted: 15:35 24. Feb 2014
Návrhy a nápady vítány, pokud bys měl udělat i nová kouzla, tak klidně 
kucik wrote:Klidně dodej, ale chce to dávkovat postupně, aby to bylo možné probrat jednotlivě a vymyslet řešení. Na foru se řeší spousta věcí najednou a často rychleji, než je možné nad tím udělat nějaký result a rozhodnout úpravu.pavad wrote:Ono je momentalne o dost vic kouzel ktere byly nasobnymi upravami znepouzitelneny.
Jsem schopen dodat senzam s poznamkami - jen mam (z reakci na probirane wiz upravy) dojem ze to nikdo cist nebude.
S novymi kouzly je trochu potiz - co si vybavuji, tak je limit na max 250 druhu kouzel na jedno PC na jednu postavu. Pokud se toto cislo prekonalo, padala jak ona postava, tak i nwn perzistentni server. Nevim zda se tohle podarilo nejak posunout/zmenit. Vim ze to slo obejit vnorenym kruhovym menu (tak jak je treba dvojkouzlo "Ohrana pred zlem/dobrem" nebo kouzlo 9. kruhu "shapechange").Rejty wrote:Návrhy a nápady vítány, pokud bys měl udělat i nová kouzla, tak klidně
Ten limit je strašně daleko. Vem si že ted můžeš mít kouzel nejvíc u čaroděje přes učení ze svitků a to stejně nevytáhneš víc než na 180 a to je u plně naplněného wizarda - obecného, který se naučil vše přes svitky. Takže pořád máš u wizarda více než 70 kouzel a u kleriku a druidů více než 100 a u zbytku kouzlících class tě to omezené vůbec nezajímá.pavad wrote:S novymi kouzly je trochu potiz - co si vybavuji, tak je limit na max 250 druhu kouzel na jedno PC na jednu postavu. Pokud se toto cislo prekonalo, padala jak ona postava, tak i nwn perzistentni server. Nevim zda se tohle podarilo nejak posunout/zmenit. Vim ze to slo obejit vnorenym kruhovym menu (tak jak je treba dvojkouzlo "Ohrana pred zlem/dobrem" nebo kouzlo 9. kruhu "shapechange").Rejty wrote:Návrhy a nápady vítány, pokud bys měl udělat i nová kouzla, tak klidně