Page 3 of 4

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:29 27. Mar 2014
by Shaman88
Hehe. To protože máme starý hak, tam ještě není ta oprava toho kouzla, takže je zřejmé že to nefunguje.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:29 27. Mar 2014
by Welvlin
Řekl bych že mám vše tak jako ostatní Zaundaři. Vždy vše aktuálně stáhnuté. Problém nastal, když byla hlášena chyba před týdnem nebo dvěma. Od té doby to nefunguje.

edit: při seslání se tam ted udělá vizualní efekt. Dvou ruk, mezi nimiž je červená koule (nevím zda to tak bylo i předtím). Ale ten vizuální vzhled toho štítu - jako když na vás někdo sešle ostrost - to neudělá.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:32 27. Mar 2014
by Radim
Shaman88 wrote:Hehe. To protože máme starý hak, tam ještě není ta oprava toho kouzla, takže je zřejmé že to nefunguje.
Čupr vyhodit 50k do luftu kvůli kravině a to se držím a píšu slušně.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:32 27. Mar 2014
by kucik
Shaman88 wrote:Hehe. To protože máme starý hak, tam ještě není ta oprava toho kouzla, takže je zřejmé že to nefunguje.
Každopádně mají Radim a Welvlin každej jinou verzi haku.

To je jedno. Prostě se vydá hak a zbytek se opraví.
Radim wrote: Toto kouzlo má již vyčerpaná použití.
Pořád nevim, odkud se bere tahle hláška. Shamane?

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:34 27. Mar 2014
by Welvlin
Jak je možno hrát se starou verzí haku?

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:34 27. Mar 2014
by Radim
PRO :mrgreen:

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:36 27. Mar 2014
by kucik
Welvlin wrote:Jak je možno hrát se starou verzí haku?
Špatně. Můžou ti pak bugovat třeba kouzla :mrgreen:

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:38 27. Mar 2014
by Shaman88
kucik wrote:
Radim wrote: Toto kouzlo má již vyčerpaná použití.
Pořád nevim, odkud se bere tahle hláška. Shamane?
To je interní chyba nějaké funkce, aktuálně to totiž všude vkládá objekt zbraně kde to očekává objekt postavy.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:39 27. Mar 2014
by Welvlin
A i když máš jinou verzi haku tak tě to vpustí do hry?
Tzn, že mě to do hry nepustí jen v případě, že nemám daný hak vůbec?

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:44 27. Mar 2014
by Shaman88
Já bych řekl že to popisujete stejně, ono bude taky v nynějším stavu dost závislé jakou zbran máte v ruce.....

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:47 27. Mar 2014
by Welvlin
Jeden má zbran na blízko. Druhý na dálku.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:54 27. Mar 2014
by sandoftime
NA zbraně na dálku to nefunguje. Leda by to byl nadstandardně upraveno thalií. Očarování na zbraně fungovalo vždy jen an melee zbraně, vyjma pěstí.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 14:59 27. Mar 2014
by Welvlin
Shaman88 wrote:Já bych řekl že to popisujete stejně, ono bude taky v nynějším stavu dost závislé jakou zbran máte v ruce.....
Nepopisujem. U každého je jiná chyba.
Jeden může kouzlo seslat na osobu, druhý ne.
Jeden může seslat kouzlo na item, druhý ne.
Oba máme aktuální hak, tj hak z 16.03.2014.
Zkoušeli jsme si prohodit zbrane, nepomohlo. Je to od základu vázané na tu danou postavu.

GMW fungovalo i na střelné zbraně, nebylo by od věci si zjistit fakta, než tu budete střílet fámy, sandoftime.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 15:05 27. Mar 2014
by kucik
sandoftime wrote:NA zbraně na dálku to nefunguje. Leda by to byl nadstandardně upraveno thalií. Očarování na zbraně fungovalo vždy jen an melee zbraně, vyjma pěstí.
Díky blesku.

Prostě se pusti ven další hak. Ta hláška o vypotřebovaných kouzlech pořád nevim kde se hází.

Re: Silnější kouzelná zbraň

Posted: 15:11 27. Mar 2014
by pavad
POkud je jiny spells.2da, tak to muze delat kde co. Nenapada me jine vysvetleni nez ze mate mezi sebou jine HAKy. Co jsem GMW zkousel 2 dny zpet, tak nesla zacilit na postavu (testova pres quickslot, lec by melo byt zcela jedno zda z quicslotu nebo z kruhoveho menu).