Page 3 of 3

Re: nasazení zbraně

Posted: 14:45 03. Apr 2014
by Hassan
kucik wrote:To je divný. To bys ten meč musel někde vytrousit.
Tak to urcite ne inventar mam skoro prazdnej.Proste jeden den ho mam a za dva dny ne...

Re: nasazení zbraně

Posted: 18:04 05. Apr 2014
by Hassan
Stale jsem nedostal zadne vyjadreni na muj problem a marne se snazim uz treti den sehnat DM...

Re: nasazení zbraně

Posted: 19:20 06. Apr 2014
by -darkvision-
Ja mohu jen dosvedcit ze hassan behal s dvouma kratkyma mecema. Uz jen diky tomu ze ma na to featy.
A jelikoz tucnaci nebyl moc prijemny april, lobuji za to aby se toto nejak vyresilo s dm. Myrpovi tucnaci staly hassana akorat penize navic. Coz na zabavnosti pro Hassana moc nepridalo.
Dekuji

Edit: mozna pomuze kdyz zminim, ze shaman se to s nami hraci, kteri byli ve hre,snazil resit a pronesl neco v tom smyslu, ze je mozne ze az se vse vrati do normalu,ze nase postavy mohou byt zabugovane..

Re: nasazení zbraně

Posted: 21:57 06. Apr 2014
by Myrpa
Já nejsem DM. Ten meč ti nedám, peníze taky ne. Musí to rozseknout a napravit nějaké DM. Zkontaktuju ho. A pomohlo by vědět co nejvíc o tom meči ( = ideálně název), ať je jasné co/kolik nahrazovat (klidně do PM).

Re: nasazení zbraně

Posted: 09:35 07. Apr 2014
by Hassan
Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kaslou :D jinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec 8)

Re: nasazení zbraně

Posted: 10:26 07. Apr 2014
by Aulus
Hassan wrote:Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kaslou :D jinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec 8)
DM jsou ve hře především večer. Pokud to budeš zkoušet v poledne, tak šance na jejich zastižení se blíží nule. :)

Re: nasazení zbraně

Posted: 14:29 07. Apr 2014
by Hassan
Aulus wrote:
Hassan wrote:Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kaslou :D jinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec 8)
DM jsou ve hře především večer. Pokud to budeš zkoušet v poledne, tak šance na jejich zastižení se blíží nule. :)
V poledne nejsem ve hre nikdy mozna krom vikendu jsem totiz pracujici a mam standardni pracovni dobu od 8 do 16:30.Tudiz to zkousim jedine po 19 hodine,ale taky u toho nesedim do pulnoci...

Re: nasazení zbraně

Posted: 19:06 07. Apr 2014
by Amber
Hassan odchycen a vyřízeno :mrgreen:
(Myrpa): Díky. Smazat