Re: nasazení zbraně
Posted: 14:45 03. Apr 2014
Tak to urcite ne inventar mam skoro prazdnej.Proste jeden den ho mam a za dva dny ne...kucik wrote:To je divný. To bys ten meč musel někde vytrousit.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Tak to urcite ne inventar mam skoro prazdnej.Proste jeden den ho mam a za dva dny ne...kucik wrote:To je divný. To bys ten meč musel někde vytrousit.
DM jsou ve hře především večer. Pokud to budeš zkoušet v poledne, tak šance na jejich zastižení se blíží nule.Hassan wrote:Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kasloujinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec
V poledne nejsem ve hre nikdy mozna krom vikendu jsem totiz pracujici a mam standardni pracovni dobu od 8 do 16:30.Tudiz to zkousim jedine po 19 hodine,ale taky u toho nesedim do pulnoci...Aulus wrote:DM jsou ve hře především večer. Pokud to budeš zkoušet v poledne, tak šance na jejich zastižení se blíží nule.Hassan wrote:Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kasloujinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec