Page 3 of 4

Re: Zpátky!

Posted: 13:15 17. Apr 2014
by karolina
klíče máš v souboru nwncdkey.ini

ten pak vložíš do toho exového generátoru pro veřejný klíč

Re: Zpátky!

Posted: 13:16 17. Apr 2014
by kucik
Ty verze hry se liší jenom krabicí.

Pokud se to pořád ptá na klíče, tak je některý z klíčů neplatný. Ano, pokud vím, tak Key1 je základní hra, Key2 Undertide a Key3 undedark.
A je to v nwncdkey.ini

Re: Zpátky!

Posted: 13:19 17. Apr 2014
by Ragmon
Ok, našel jsem základní problém. Nemám Keygen, který by byl funkční a generoval platné klíče. Má někdo nějaký? Nebo odkaz na nějaký?

Re: Zpátky!

Posted: 13:21 17. Apr 2014
by karolina
Ragmon wrote:Ok, našel jsem základní problém. Nemám Keygen, který by byl funkční a generoval platné klíče. Má někdo nějaký? Nebo odkaz na nějaký?

Re: Zpátky!

Posted: 13:30 17. Apr 2014
by Ragmon
Nestačí jenom NWN, ten mám taky... potřebuju ale ještě na obě expanze, jinak mne to nepustí...

Re: Zpátky!

Posted: 13:31 17. Apr 2014
by Mourisson1
Vygeneruj tři, a nasázej je tam.

Re: Zpátky!

Posted: 13:32 17. Apr 2014
by Shaman88
Ragmon wrote:Nestačí jenom NWN, ten mám taky... potřebuju ale ještě na obě expanze, jinak mne to nepustí...
Tady máš na všechny datadisky dohromady.

Re: Zpátky!

Posted: 13:36 17. Apr 2014
by Kragg

Re: Zpátky!

Posted: 13:38 17. Apr 2014
by Ragmon
HALELUJA, konečně se to podařilo udělat všechno... rada pro adminy... Dejte vše potřebné na tu stránku... třeba i ty keygeny... tahle hra už nemá copyright a nikdo nemůže proti tomu key-genu nic říct. Mám teď všechny tři funkční.

Re: Zpátky!

Posted: 13:42 17. Apr 2014
by Mourisson1
Se asi předpokládá že takovýhle základní věci každej svede :wall: :wall:

Re: Zpátky!

Posted: 13:46 17. Apr 2014
by Amber
Ragmone, jestli můžu něco doporučit... založ si první postavu nějakou cvičnou, ne hned Balodila. Spoustě lidí se první postava bugne tím, že přesně nenásledují návod na založení postavy, a pak zbytečně řeší, že ji nemůžou hned založit znovu pod stejným jménem...

Re: Zpátky!

Posted: 13:50 17. Apr 2014
by kucik
S ohledem na Bernskou úmluvu platí copyright 50 let. Obávám se, že to od vydání hry ještě zdaleka neuplynulo. Takže keygeny na web fakt dát nemůžem.

Re: Zpátky!

Posted: 14:01 17. Apr 2014
by Ragmon
Mourisson1 wrote:Se asi předpokládá že takovýhle základní věci každej svede :wall: :wall:
Základní věc? Ten Keygen jsem hledal sakra dlouho. Na stránkách jsou zastaralé soubory (master hak, třeba) a nainstalovat Thalii se podobá raketové vědě... to jsem jednodušeji vyhrál okresní kolo v programování, než naistalovat tohle... a samotný systém CD klíčů chápu, proč je na Thalii použit... ale kdybych se pokoušel tohle zprovoznit jako nový hráč a ne vracející se, tak bych se na to s prominutím pěkně...

Edit: už mi to zase hází error, tak si to tady užijte, já na to ...., už se mi to řešit nechce, proč to nefunguje. Už jsem se s tím patlal několik hodin a na tohle už nemám trpělivost. Za tu trochu zábavy co bych zase z Thalie měl mi to nestojí. Adios.

Re: Zpátky!

Posted: 14:06 17. Apr 2014
by kucik
Pokud máš jakožto výherce okresního kola v programování nápady, jak to zlepšit, tak jsem jedno velký ucho.

Re: Zpátky!

Posted: 15:08 17. Apr 2014
by Mourisson1
Ragmon wrote:Ten Keygen jsem hledal sakra dlouho.
Mně fungoval první vygooglenej. Ale užití googlu a programování se docela liší, to je samozřejmě pravda. Omlouvám se, holt nám z Fakulty Informatiky to asi přijde decentně snažší :D