Zase já... - nevidím objekty
Re: Zase já... - nevidím objekty
Poklona Shamanovi, to, že existuje hotfix na patch 1.69 jsem fakt neměl tušení, nicméně tento hotfix to vyřešil.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"