Page 3 of 3
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 16:21 27. Jul 2014
by Rejty
Bylo to náročné

My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 17:44 27. Jul 2014
by karolina
Dneska se ztratil?
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 17:48 27. Jul 2014
by Rejty
Jo

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 17:51 27. Jul 2014
by karolina
Je to potížista! A vy mu nemáte nalejvat!

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 21:36 27. Jul 2014
by pavad
karolina wrote:Je to potížista!

Neni! Falesne si narokuje dany titul!

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 23:26 27. Jul 2014
by Fox
Sraz byl super! Díky všem a hlavně těm, kteří mě vytrpěli a donesli v celku.
Rejty wrote:Bylo to náročné

My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat

Rejty zase přehání, jako vždycky. Člověk si odskočí na záchod a Rejty z toho zase udělal výlet po Konstantinkách.
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 08:50 28. Jul 2014
by Rejty
Nepřeháním a pátrací akce nebyl můj nápad, já se chtěl vrátit na palačinky...

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 00:16 01. Aug 2014
by Sobik
Jsou už někde fotky?
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 22:40 26. Jul 2015
by Rejty
Sobik wrote:Jsou už někde fotky?
Fotky ze srazu jsou konečně zde!
Galerie:
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Letni ... halie_2014
Ke stažení (heslo "thalie"):
http://ulozto.cz/xU83XC13/ls-th-2014-rar
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Posted: 01:51 27. Jul 2015
by karolina
Rejty ty jsi šikovnej!
Netvrdil jsi, že z loňska nejsou fotky? Vždyť je jich asi bambilion
