Page 3 of 3

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 16:21 27. Jul 2014
by Rejty
Bylo to náročné :D My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat :D

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 17:44 27. Jul 2014
by karolina
Dneska se ztratil?

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 17:48 27. Jul 2014
by Rejty
Jo :D

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 17:51 27. Jul 2014
by karolina
Je to potížista! A vy mu nemáte nalejvat! :D

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 21:36 27. Jul 2014
by pavad
karolina wrote:Je to potížista! :D
Neni! Falesne si narokuje dany titul! :)

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 23:26 27. Jul 2014
by Fox
Sraz byl super! Díky všem a hlavně těm, kteří mě vytrpěli a donesli v celku. :D

Rejty wrote:Bylo to náročné :D My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat :D
Rejty zase přehání, jako vždycky. Člověk si odskočí na záchod a Rejty z toho zase udělal výlet po Konstantinkách.

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 08:50 28. Jul 2014
by Rejty
Nepřeháním a pátrací akce nebyl můj nápad, já se chtěl vrátit na palačinky... :D

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 00:16 01. Aug 2014
by Sobik
Jsou už někde fotky?

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 22:40 26. Jul 2015
by Rejty
Sobik wrote:Jsou už někde fotky?
Fotky ze srazu jsou konečně zde! :viking:

Galerie:
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Letni ... halie_2014

Ke stažení (heslo "thalie"):
http://ulozto.cz/xU83XC13/ls-th-2014-rar

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Posted: 01:51 27. Jul 2015
by karolina
Rejty ty jsi šikovnej!
Netvrdil jsi, že z loňska nejsou fotky? Vždyť je jich asi bambilion :D