Page 3 of 3
Re: The Zologická
Posted: 16:03 11. Jul 2014
by Firefox_
kucik wrote:...

Re: The Zologická
Posted: 17:38 11. Jul 2014
by Derken-
kucik wrote:Firefox_ wrote:Tak nakonec taky přijedu!
Cool. Ale uvědomuješ si, že po té zoo budem chodit? Pěšky!


ma natrenovano

ja jsem cele dopoledne v praci, ale na teoretickou afterparty bych dorazil!
Re: The Zologická
Posted: 20:26 12. Jul 2014
by Theogil I
Tak sláva nazdar výletu. Ještě jednou moc díky všem, vylet byl super. Bylo mi ctí se s vámi setkat a některé z vás poznat.
Re: The Zologická
Posted: 15:11 13. Jul 2014
by Bahnak
Taky díky, právě jsem se vrátil, bylo to moc fajn, sice jsem měl úpal, ale jinak v pohodě.
Re: The Zologická
Posted: 18:00 13. Jul 2014
by Theogil I
Bahnak wrote:Taky díky, právě jsem se vrátil, bylo to moc fajn, sice jsem měl úpal, ale jinak v pohodě.
Já taky, nejspíš. Ještě dneska se moc necejtím. Měli jsme se s těma dětmama ráchat v té vodě.

Re: The Zologická
Posted: 19:07 13. Jul 2014
by Derken-
Super afterparty, děkuji všem! Nomisku, už se mnou vládce nechtějí hrát

Re: The Zologická
Posted: 09:14 14. Jul 2014
by nomis_b
Cau.
Jo moc super. nejvice afterparty u Kucika, nicmene jsem samozrejme ovlivnen tim, ez v tu chvilu uz moje dite spalo
Nicmene tady Derkene chybi ta pracovni fotka lopaty a kostete, aby vsici vedeli, ajk jsme krasne u Kucika pracovali

Re: The Zologická
Posted: 11:04 14. Jul 2014
by kucik
A jedna na důkaz, že mimo grilovaček jsme byli i v zoo.
PS: Jona jsme ve výběhu s medojedem nenašli. Patrně někde u opic vyspával opici.
Re: The Zologická
Posted: 22:52 14. Jul 2014
by Derken-
Tak teda pracovní afterparty

(nemohl jsem vybrat tu nejlepší, tak všechny 4)
Re: The Zologická
Posted: 12:13 15. Jul 2014
by kucik
Tomu přece ani nemůžeš říkat práce

Re: The Zologická
Posted: 19:44 15. Jul 2014
by Fryn
Dík za obě velmi povedené akce.
K herní seanci na afterparty musím jen poznamenat, že ačkoliv ve Vládcech podzemí Derken opravdu exceloval, tak v jiných, Vládcech Tokia, pro změnu naprosto vyhořel

(a abych ho příliš nehaněl a nesnižoval jeho výherní kredit, tak ta zelená figurka na bodovacím plánu je moje, což není snaha o nepokryté "vychloubání", ale ukázka toho, jak se Derkenovi dařilo, i když to byl snad jeho druhý herní pokus, oproti mému x-tému - a ano, proto už s Derkenem nechci/nechceme hrát Vládce podzemí

).