Page 3 of 4
Re: Imunita na jedy
Posted: 00:29 05. Jun 2017
by Mourisson1
Player wrote:to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko
8 lvl klerika (případně 10 druida) a imunita na smrt? To že na to nemáš postavu neznamená že to jiné nesvedou

Parta by tyhle buffy mít měla, a je za vodou. Solo hraním bych ani neargumentoval, to TH npodporuje.
Re: Imunita na jedy
Posted: 02:33 05. Jun 2017
by PGlegali
Já pro změnu nechápu, proč do něj jedete. Jasně vám psal, že dostal insta smrt hned po prvním podhození. A Shaman napsal "Asi jsem se seknul. Spíš to vypadá opravdu že jsi dostal už druhotný efekt." a to znamená teda chyba, ne?
Re: Imunita na jedy
Posted: 05:28 05. Jun 2017
by Shaman88
Spise jsem to myslel tak ze jsem se seknul s tim ze te stat 3 zabije. Thalie nakonec nema nastavenou obtiznost hardcore ale dnd.
V kazdem pripade screen z logu nic dalsiho nevypovida.
Re: Imunita na jedy
Posted: 10:49 05. Jun 2017
by PGlegali
Takže to teda není chyba, že jed zabije po prvním otrávení a podhozu? Konkrétně teda tento.
Re: Imunita na jedy
Posted: 10:58 05. Jun 2017
by Shaman88
Pokud se to tak stalo, tak je to chyba.
Ten log mi příjde strašně krátký.
Re: Imunita na jedy
Posted: 11:57 05. Jun 2017
by PGlegali
Takhle konkrétně se to tam právě děje. První podhození jedu = smrt. To se tu snažil autor říct.
Re: Imunita na jedy
Posted: 12:01 05. Jun 2017
by PGlegali
Mourisson1 wrote:Player wrote:to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko
8 lvl klerika (případně 10 druida) a imunita na smrt? To že na to nemáš postavu neznamená že to jiné nesvedou

Parta by tyhle buffy mít měla, a je za vodou. Solo hraním bych ani neargumentoval, to TH npodporuje.
A btw, stalo se mi i to, že jsem jed dostal i s featem "imunita na jedy". Takže tohle taky není zrovna 100% řešení.

Re: Imunita na jedy
Posted: 12:17 05. Jun 2017
by Player
Na tom logu to právě je zcela jasně vidět tak jsem myslel že ti to bude stačit.
Jediný další co ti můžu poslat je původní neoříznutý, určitě to máš v EN takže v češtině to může být zmatečné ale je to tam jasně vidět.
on-hit+aplikace+PRVOTNÍ SNÍŽENÍ VLASTNOSTI = smrt jako devast či vorpal (samo pokud nemáš con 22+

) na boss pro lvl 8 celkem síla.
Re: Imunita na jedy
Posted: 12:26 05. Jun 2017
by Shaman88
Ještě poslední otázka - nejsi čaroděj nebo zaklínač?
Re: Imunita na jedy
Posted: 12:30 05. Jun 2017
by Player
lock+aacko
Re: Imunita na jedy
Posted: 12:42 05. Jun 2017
by Shaman88
A ještě kolik máš základní odolnost. (Budu si to muset nasimulovat)
Re: Imunita na jedy
Posted: 15:20 05. Jun 2017
by Mourisson1
PGlegali wrote:Mourisson1 wrote:Player wrote:to je boss pro jaký lvl zamýšlený cca? ten můj panák běhá s con 18 na lvlu 15, což tedy znamená že cokoli co není diviner nebo rasa s imkou na jedy tam vlastne dostane IKcko
8 lvl klerika (případně 10 druida) a imunita na smrt? To že na to nemáš postavu neznamená že to jiné nesvedou

Parta by tyhle buffy mít měla, a je za vodou. Solo hraním bych ani neargumentoval, to TH npodporuje.
A btw, stalo se mi i to, že jsem jed dostal i s featem "imunita na jedy". Takže tohle taky není zrovna 100% řešení.

Nemluvím o imunitě na jedy. Mluvím o imunitě na smrt, která tam funguje, mám to vyzkoušené. Takže to je 100% řešení, je mi líto.
Re: Imunita na jedy
Posted: 20:41 05. Jun 2017
by Caehan
Mohlo ho zabít už to snížení odolnosti? Pokud ano, vždycky je možnost boostnout si odolnost dost vysoko, aby váš ani -18 neposlalo do kytek, a pak vypít třeba protijed a vyhnout se té druhé fázi otravy.
Re: Imunita na jedy
Posted: 21:43 05. Jun 2017
by Shaman88
Caehan wrote:Mohlo ho zabít už to snížení odolnosti? Pokud ano, vždycky je možnost boostnout si odolnost dost vysoko, aby váš ani -18 neposlalo do kytek, a pak vypít třeba protijed a vyhnout se té druhé fázi otravy.
Já si myslím že ho to zabilo, až budu mít čas tak to testnu. Co to přesně udělá když máš málo hp, a prudce ti klesne odolnost.
Re: Imunita na jedy
Posted: 00:24 06. Jun 2017
by PGlegali
Tady neni ani snad co testovat, je jasný, že ho zabil pokles con do záporné hodnoty. Jen nikdo nečekal v takovýmhle dungu jed, co ti hodí na jeden podhoz až -18 con

Vzhledem k tomu, že je to trofej za.. 8k? A NPC jsou tam statově nastavený na menší lvl, než je 16-18. Ten jed je tam trošku mimo, resp. trošku přestřelenej, když teď víme, že to snižuje o 3d6 s DC 21.