Page 3 of 4

Re: craft koželužství

Posted: 10:22 02. Jun 2015
by kucik
Potřeboval bych vypátrat resref té kůže. Nejspíš byl stejný jako nějaký krunýř.

Re: craft koželužství

Posted: 13:10 02. Jun 2015
by karolina
kucik wrote:Potřeboval bych vypátrat resref té kůže. Nejspíš byl stejný jako nějaký krunýř.
No ono se to totiž jmenuje krunýř, ale sušit by jít měl, velmistrovská kůže
ry_poskr_kuze

Re: craft koželužství

Posted: 13:42 02. Jun 2015
by kucik
Můžu ho tam vrátit. Zároveň ten samý resref má ale kůže posvátného krokodýla.

Re: craft koželužství

Posted: 13:51 02. Jun 2015
by karolina
No a ta by měla jít taky sušit na velmistra.

Vyhoď prosím tu ry_posk_kuze ze těch +2. Je tam je omylem, dík

Re: craft koželužství

Posted: 14:05 02. Jun 2015
by kucik
OK, nechal jsem jí jen v +5. Ale v tom případě by měla jít sušit.

Re: craft koželužství

Posted: 21:57 03. Jun 2015
by karolina
Kuciku můžeš prosím zkontorlovat jestli platí 6|ry_slistisam_kru ? Pokud ne, tak to vrátit aby fungovala? Dík

Re: craft koželužství

Posted: 10:13 04. Jun 2015
by kucik
Mrknu na to, jakmile se dostanu k pc.

Re: craft koželužství

Posted: 19:53 21. Sep 2015
by Aillen
Krunýř samice slizkého štíra nejde sušit, dříve to šlo - na legendární kůži.
Kůže vyverny matky (včera ulovená) taky nejde sušit dříve to šlo - na legendární kůži.

Re: craft koželužství

Posted: 19:56 21. Sep 2015
by karolina
Aillen wrote:Krunýř samice slizkého štíra nejde sušit, dříve to šlo - na legendární kůži.
Kůže vyverny matky (včera ulovená) taky nejde sušit dříve to šlo - na legendární kůži.
byly v trezoru?

Re: craft koželužství

Posted: 20:20 21. Sep 2015
by Aillen
karolina wrote:
Aillen wrote:Krunýř samice slizkého štíra nejde sušit, dříve to šlo - na legendární kůži.
Kůže vyverny matky (včera ulovená) taky nejde sušit dříve to šlo - na legendární kůži.
byly v trezoru?
Ano byly. Obě.

Re: craft koželužství

Posted: 20:21 21. Sep 2015
by pavad
Aillen wrote:
karolina wrote:byly v trezoru?
Ano byly. Obě.
... nedavat kuze do sejfu...

Re: craft koželužství

Posted: 10:10 22. Sep 2015
by KaTo
pavad wrote:
Aillen wrote:
karolina wrote:byly v trezoru?
Ano byly. Obě.
... nedavat kuze do sejfu...
Přesně tak - trofeje musíš alespoň usušit, než je dáš (přes přepočet) do trezoru.

Re: craft koželužství

Posted: 12:00 23. Mar 2018
by RES13
Zdravim, nevim přesně zda tu někde na foru o teto chybje neni psano, nečetl jsem uplně vše ale v současně době se nelze dostat v Kořehulstvi na top 20 lvl protože i při použiti nejlepši možne kuže legendarni to dava při spracovani pouze 1xp zkušenosti už na 13 lvl v řemesle a u ostatnich typech kuži je to stejne tedy od 13 lvl ject po 1xp do 20lvl je docela scestne. :shock:

Re: craft koželužství

Posted: 10:06 26. Mar 2018
by Barbar321
RES13 wrote:Zdravim, nevim přesně zda tu někde na foru o teto chybje neni psano, nečetl jsem uplně vše ale v současně době se nelze dostat v Kořehulstvi na top 20 lvl protože i při použiti nejlepši možne kuže legendarni to dava při spracovani pouze 1xp zkušenosti už na 13 lvl v řemesle a u ostatnich typech kuži je to stejne tedy od 13 lvl ject po 1xp do 20lvl je docela scestne. :shock:
...takže se ale tam dostat lze, ne? Sice pomaličku, ale lze.

V čem je tedy ta chyba?

PS: podle mě by si měl být rád, že nemusíš vyjet pomocné řemeslo až na nějaký 18-tý lvl, aby sis aspoň škrtnul s nejlepší kůží.

EDIT: koukám, že už je na to reagováno i v jiném příspěvku :(

Re: craft koželužství

Posted: 16:32 09. Jun 2020
by Barbar321
kůže prastarého tygra nejde zpracovat