Page 3 of 3

Re: craft kovařina

Posted: 14:28 04. Jun 2020
by Barbar321
Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.

Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.

Re: craft kovařina

Posted: 14:30 04. Jun 2020
by Shaman88
Barbar321 wrote:Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.

Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
V čem je problém?

Re: craft kovařina

Posted: 15:04 04. Jun 2020
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:Teď jsem takto udělal dýku, která je normálně použitelná, má dng jako standard dýka bez bonusu k útoku, očarování 1k6 kyselina a má IRL jen 2.

Asi by chtělo napálit ohromný postih na nedokončené zbraně, jak kdysi bývalo.
V čem je problém?
Problém je v tom, že se lowíkům mohou do rukou dostat zbraně, na které by jinak systémově neměli nárok (když si na to seženou peníze). Pokud se udělá standard zbraň, ukončí se přidáním přísady a násady, vyskočí automaticky IRL, u nedokončených zbraní je ale IRL 1. Kromě toho, když tedy bych dokončil zbraň z nízkolevelového materiálu, dostanu ve výsledku postih, takže proč to dokončovat, když nedokončená zbraň má lepší vlastnosti než dokončená?