Page 3 of 3
Re: Dvere
Posted: 17:42 25. May 2011
by Daanri
Ono tie scripty mat nemusite, staci ked to nastavite - sice to nebude fungovat u vas, ale ja ked to importnem do modulu na kontrolu tak to pojdem. Takze nic take hrozne sa nedeje.
Re: Dvere
Posted: 19:45 25. May 2011
by Radim
DOORCLOSE_DELAY
Jak se měří ten čas,který ty dveře zase zavře?Když tam dám třeba 60 je to jedna minuta real?
Nechce se mi to stopovat

Re: Dvere
Posted: 10:41 26. May 2011
by kucik
Radim wrote:Mě to taky funguje,ale otevře to dveře nejblíž páce ne ty které chci a ty sou dál
Tak samozřejmě, že to otevře ty nejbližší dveře s odpovídajícím tagem. Pokud to má otevřít nějaký jiný, tak musej mít ty dveře vrámci lokace jedinejčnej tag.
Re: Dvere
Posted: 10:49 26. May 2011
by Daanri
Ja tam mal jedinecnej tag di_dvere1 a di_dvere2. Kazde na extra pake a nic sa nedialo.
Re: Dvere
Posted: 10:53 26. May 2011
by kucik
Byly to PLC dveře, nebo regulérní dveře? Co všechno jsi tam nastavoval?
Re: Dvere
Posted: 11:05 26. May 2011
by Daanri
Byli to regurelni dvere (nie tilesetove, tie z genericdoors).
Nastavoval som na dverach:
tag dveri 1: di_dvere1
tag dveri 2: di_dvere2
ja_on_open
DOORCLOSE int 1
DOORCLOSE_DELAY int 10
DOORLOCK int 0
Na pakach:
ku_opendoor
PLC_DOORS int 1
DOORS_TAG string di_dvere1 (a na druhych di_dvere2)
DOORS_COUNT int 2 (tu uz neviem ake som dal cislo, ale myslim ze 1)
Re: Dvere
Posted: 11:30 26. May 2011
by kucik
Daanri wrote:Byli to regurelni dvere (nie tilesetove, tie z genericdoors).
Nastavoval som na dverach:
tag dveri 1: di_dvere1
tag dveri 2: di_dvere2
ja_on_open
DOORCLOSE int 1
DOORCLOSE_DELAY int 10
DOORLOCK int 0
Na pakach:
ku_opendoor
PLC_DOORS int 1
DOORS_TAG string di_dvere1 (a na druhych di_dvere2)
DOORS_COUNT int 2 (tu uz neviem ake som dal cislo, ale myslim ze 1)
PLC_DOORS bude problém. To totiž znamená, že má hledat placeablový dveře a ne standartní.
Re: Dvere
Posted: 11:32 26. May 2011
by Daanri
Oka, skusim...diky.
