Page 3 of 3

Re: OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE

Posted: 07:29 16. Oct 2014
by Shaman88
Jen bych podotknul že není žádný důvod omezovat hráče brát tento tedy jakékoli weapon proficiency.

Důvod je pouze u armor proficiency.

Re: OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE

Posted: 10:52 16. Oct 2014
by kucik
sandoftime wrote:Image

thalie, lvl 1 roguna, zakládání postavy
A s tou postavou pak můžeš regulern2 do světa?

Re: OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE

Posted: 11:46 16. Oct 2014
by Zeerit
Ano, postava normálně funguje.

Je pravda, že tuhle poznámku v pravidlech jsem už dávno zapomněl a při zakládání postavy s buildem caster/support na tom prvním lvlu není zrovna idealní výběr featu. Tenhle byl prostě z toho malého výběru neužitečnější, tak jsem po něm sáhl.

Pokud je to ale problém, tak se omlouvám a snad se nám to podaři vyřešit nějakou rozumnou cestou :D

Re: OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE

Posted: 12:14 16. Oct 2014
by sandoftime
Takze tak...