Page 3 of 331

Posted: 22:14 08. Jul 2007
by Istvan
566344 wrote:No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme :D ).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
(neznama zenatina s ruzi): No zrovna nas to vyhodilo v tom nejlepsim, ja uz se nemohl dockat jak nakonec vyhrocena chvilka napeti dopadne a "ono" si to dovoli spadnout 8)

Posted: 22:26 08. Jul 2007
by melvik
uz by to pomalu melo nabyhat :) tak si asi novy branci pujdou nabehnout :D

Posted: 00:57 20. Jul 2007
by jitka
chtela bych moc podekovat vsem kdo byli dneska na karatckem hrbitove .DIKY VAM MOC ZA LAURU :cry:




omlouvam se vsem kterym Laura svim odchodem ublizila :( nemela na vyber :cry: vzpominejte nani v dobrem :wink: zaslouzi si to

Posted: 23:41 16. Aug 2007
by Fidorka
Poděkování všem učatníkům výpravy za nemrtvými kuchtíky :twisted: Moc pěkná hra , žádné hurááá akce , pěkné rozhovory , opravdu radost být čtyři hodiny na výpravě skoro jen ve dvou lokacích. Díky Najíve , Sharto , Rolande a Adriely. A samozřejmě dík i DM ( Lorelai ) za doprovodné efekty a pokusy zabít celou družinu :wink:

Posted: 23:49 16. Aug 2007
by igor
Fidorka wrote:...
To sme tam byli 4 hodiny? :-O :-D Ale jo, taky dík za fajn zábavu... akorát sem se lek toho Legendárního medvěda... byl sem afk ve woknech a když se přepnu zpět tak tam do mě kouše a všichni běhaj kolem :lol: A v ruinách to bylo good, hezky udělaný 2. patro :-)

Posted: 08:20 21. Aug 2007
by resurrection
Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim :-)

Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:

Thalie - 1. misto

Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech :-) ). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi :D

PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq. :-)

Posted: 09:33 21. Aug 2007
by 566344
resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Ne, dale uz nebude.

Posted: 10:29 21. Aug 2007
by igor
566344 wrote:
resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Ne, dale uz nebude.
Zase lepší nějaká kritika než nic neříkající spam, aspoň se ví co zlepšit - i když to nemůže bejt hned.

Posted: 10:31 21. Aug 2007
by Daanri
Proti kritike nikto nic nema....ale je hodne velky rozdiel ako je ta kritika podana.

Posted: 16:00 21. Aug 2007
by jaara
resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim :-)

Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:

Thalie - 1. misto

Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech :-) ). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi :D

PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq. :-)
Tak tohoto nazoru si opravdu cenim. Ostatni si berte priklad. Jak hraci, tak clenove tymu.

Posted: 18:14 21. Aug 2007
by Pajule
ehm ehm*odkasle*kdyz podekovani pro tym , tak se samozrejme musim hnedka pridat
Thalie byl muj prvni svet,NWN byla hra , kterou sjem vubec neznala , ale jsem rada ze se bratricek pdoelil a rekl mi at si rpctu rpavidla a reknu mu jestli chci hrat nebo ne..
jako zacatecnik v RP jsem skoro nic nechapala.Vylezla z podsveti potkala postavu a mluvila o tom ze jsem tam byla na toz mi *zamysli se*myslim asi Adrios(igor )napsal ze si to postava nepamatuje..Po nejakem mesicu hrani a zdokonalovani RP hry jsem zkusila Kandelabrii ...bylo tam sice o hoodne vic hracu , ale RP skoro zadny..vsichni tam akorat XPili a to mi moc neba..takze jsem se po par tydnech vratila na Thalii bohuzel ukoncilu hru par dobej kamaradu*zavzpomina na dzipa*ale proste Thalie je moje domovina a je nej :!: :!: a i kdyz mi neco obcas pekne nastve tak je proste super jako celej tym,bez kteryho by to nebylo..

Posted: 20:38 21. Aug 2007
by monstera
napsals :

Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:

Thalie - 1. misto

Já souhlasím, už dříve jsem psal, že jsem prošel všechny servery a jsem tady, což mluví za vše !

Posted: 22:43 21. Aug 2007
by igor
monstera wrote:...
Já sem vyzkoušel jenom Thalii... což taky o něčem svědčí :lol:

Posted: 23:16 21. Aug 2007
by Kiri
*zalteska vsem dekujicim* Ano i ja se musim pridat, ale ne tak s chvalou na server jako s obdivem a uctou (ne vzdy to tak vypada), k tymu. Pevne nervy, trpelivost, odolnost snaset ne vzdy primerenou krytiku.... Nekonecnou chut pracovat a zdokonolavoat svet, ktery nidky nebude dokoncen, jiz jen diky tomu, ze napady stale pribyvaji s praci, ktera neubyva.

Taky diky vsem co se ucastni fora-hry a to jak peprne tak jen prihlizejic. Osobne - ne vzdy se mi chcec vsecko procitat...kazdopadne jsem to tvrdil uz driv: Thalie je jedna velka rodina, ktera si proziva kazdodeni zivot s kladem i zaporem a to nekdy dost tezko. Kazdy ma svoji krizi a je na nas aby ji prekonal, chytil druhy, treti, ctvrty....dech

DEKUJU MOC

Posted: 18:11 23. Aug 2007
by Pajule
rada bych podekovala Nems(Fidorce, Adrianovi(Mirkovi),Lucie(Monstere) , nezname elfce s panterem , slecne ktera je nebezpecna zivotu a neznamemu DM za vcerejsi hru v Ivory.Gem sice myslela ze uz se zcvokne,ale bylo to velice pekne zkrasleni hry....