Page 3 of 331
Posted: 22:14 08. Jul 2007
by Istvan
566344 wrote:No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme

).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
(neznama zenatina s ruzi): No zrovna nas to vyhodilo v tom nejlepsim, ja uz se nemohl dockat jak nakonec vyhrocena chvilka napeti dopadne a "ono" si to dovoli spadnout

Posted: 22:26 08. Jul 2007
by melvik
uz by to pomalu melo nabyhat

tak si asi novy branci pujdou nabehnout

Posted: 00:57 20. Jul 2007
by jitka
chtela bych moc podekovat vsem kdo byli dneska na karatckem hrbitove .DIKY VAM MOC ZA LAURU
omlouvam se vsem kterym Laura svim odchodem ublizila

nemela na vyber

vzpominejte nani v dobrem

zaslouzi si to
Posted: 23:41 16. Aug 2007
by Fidorka
Poděkování všem učatníkům výpravy za nemrtvými kuchtíky

Moc pěkná hra , žádné hurááá akce , pěkné rozhovory , opravdu radost být čtyři hodiny na výpravě skoro jen ve dvou lokacích. Díky Najíve , Sharto , Rolande a Adriely. A samozřejmě dík i DM ( Lorelai ) za doprovodné efekty a pokusy zabít celou družinu

Posted: 23:49 16. Aug 2007
by igor
Fidorka wrote:...
To sme tam byli 4 hodiny? :-O

Ale jo, taky dík za fajn zábavu... akorát sem se lek toho Legendárního medvěda... byl sem afk ve woknech a když se přepnu zpět tak tam do mě kouše a všichni běhaj kolem

A v ruinách to bylo good, hezky udělaný 2. patro

Posted: 08:20 21. Aug 2007
by resurrection
Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech

). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi
PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq.

Posted: 09:33 21. Aug 2007
by 566344
resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Ne, dale uz nebude.
Posted: 10:29 21. Aug 2007
by igor
566344 wrote:resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Ne, dale uz nebude.
Zase lepší nějaká kritika než nic neříkající spam, aspoň se ví co zlepšit - i když to nemůže bejt hned.
Posted: 10:31 21. Aug 2007
by Daanri
Proti kritike nikto nic nema....ale je hodne velky rozdiel ako je ta kritika podana.
Posted: 16:00 21. Aug 2007
by jaara
resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech

). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi
PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq.

Tak tohoto nazoru si opravdu cenim. Ostatni si berte priklad. Jak hraci, tak clenove tymu.
Posted: 18:14 21. Aug 2007
by Pajule
ehm ehm*odkasle*kdyz podekovani pro tym , tak se samozrejme musim hnedka pridat
Thalie byl muj prvni svet,NWN byla hra , kterou sjem vubec neznala , ale jsem rada ze se bratricek pdoelil a rekl mi at si rpctu rpavidla a reknu mu jestli chci hrat nebo ne..
jako zacatecnik v RP jsem skoro nic nechapala.Vylezla z podsveti potkala postavu a mluvila o tom ze jsem tam byla na toz mi *zamysli se*myslim asi Adrios(igor )napsal ze si to postava nepamatuje..Po nejakem mesicu hrani a zdokonalovani RP hry jsem zkusila Kandelabrii ...bylo tam sice o hoodne vic hracu , ale RP skoro zadny..vsichni tam akorat XPili a to mi moc neba..takze jsem se po par tydnech vratila na Thalii bohuzel ukoncilu hru par dobej kamaradu*zavzpomina na dzipa*ale proste Thalie je moje domovina a je nej

a i kdyz mi neco obcas pekne nastve tak je proste super jako celej tym,bez kteryho by to nebylo..
Posted: 20:38 21. Aug 2007
by monstera
napsals :
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Já souhlasím, už dříve jsem psal, že jsem prošel všechny servery a jsem tady, což mluví za vše !
Posted: 22:43 21. Aug 2007
by igor
monstera wrote:...
Já sem vyzkoušel jenom Thalii... což taky o něčem svědčí

Posted: 23:16 21. Aug 2007
by Kiri
*zalteska vsem dekujicim* Ano i ja se musim pridat, ale ne tak s chvalou na server jako s obdivem a uctou (ne vzdy to tak vypada), k tymu. Pevne nervy, trpelivost, odolnost snaset ne vzdy primerenou krytiku.... Nekonecnou chut pracovat a zdokonolavoat svet, ktery nidky nebude dokoncen, jiz jen diky tomu, ze napady stale pribyvaji s praci, ktera neubyva.
Taky diky vsem co se ucastni fora-hry a to jak peprne tak jen prihlizejic. Osobne - ne vzdy se mi chcec vsecko procitat...kazdopadne jsem to tvrdil uz driv: Thalie je jedna velka rodina, ktera si proziva kazdodeni zivot s kladem i zaporem a to nekdy dost tezko. Kazdy ma svoji krizi a je na nas aby ji prekonal, chytil druhy, treti, ctvrty....dech
DEKUJU MOC
Posted: 18:11 23. Aug 2007
by Pajule
rada bych podekovala Nems(Fidorce, Adrianovi(Mirkovi),Lucie(Monstere) , nezname elfce s panterem , slecne ktera je nebezpecna zivotu a neznamemu DM za vcerejsi hru v Ivory.Gem sice myslela ze uz se zcvokne,ale bylo to velice pekne zkrasleni hry....