Page 3 of 7
Posted: 12:23 03. Jan 2008
by Shifter
Na arkh2 to tak kdysi taky meli, ale v prubehu to zmenili. Ok dik zta info
Posted: 13:12 03. Jan 2008
by kucik
Jo, meli to tam reseny tim externim programem. Zjistoval jsem to prave od cloveka z arkh2 a pry to dost bugovalo. Je mozny, ze se casem vymysli neco podobneho, ale zatim to moc nadejne nevypada.
Tohle je bohuzel slabina, kterou nevim jak resit. Snad nebude tak palciva, aby prevazila to co stavajici system nabizi.
Posted: 13:34 03. Jan 2008
by Shifter
myslim, ze se s tim vsichni vyrovname

Jen je to dobry vedet, aby pak nekdo nezalozil postavu a na xtym lvl si pak stezoval, ze mu nejde to a to
Posted: 15:35 03. Jan 2008
by Pivo
Duergara jsem si představovall trošku jinak.Proč nemá odolnost +2 a ECL2?
P.S.Jen se ptám

Posted: 18:07 03. Jan 2008
by liuk
Odolnost má stejnou jako normální trpaslík ne?
U aasimara bez zjevné příčiny po určité době
Posted: 19:02 03. Jan 2008
by monstera
dochází ke snížení OČ a snížení útoku, i když se věnuje běžné činnosti, jako je třeba výroba lékáren ? Proč ? únava jen na 25 %, ani hlad ani žízeň !
Posted: 19:56 03. Jan 2008
by kucik
Jo, Duergar ma odolnost stejnou jako trpaslik.
monstera: A muzes rict po jake dobe a o kolik se to stalo? Pokud neslo o okridleneho elfa, tak pochybuju, ze to ma se subrasama co delat.
Re:
Posted: 22:43 03. Jan 2008
by monstera
monstera: A muzes rict po jake dobe a o kolik se to stalo? Pokud neslo o okridleneho elfa, tak pochybuju, ze to ma se subrasama co delat.[/quote]
šlo o aasimara - subrasa člověka - po době, kdy stačil na prvním lvl udělat asi 6 lékáren, se v pravém hormím rohu nedle symbolů vylepšených vlastností, kde se taky objevují symboly kouzel, objevily červené symboly snížení útoku a snížení OČ. Protože je vstup uzavřen, více k tomu nemohu říct, jen to, že se jednalo o figurku Pruba Zvědavec.
Re:
Posted: 20:23 08. Jan 2008
by SamElanius
kucik wrote:Tohle prakticky neni mozne menit. Je to napevno v NWN. Jedina moznost, jak tohle zohlednit je pry jakesi krkolomne voleni externiho programu, ktery upravil postavu mimo nwn, ale bylo to dost chybove.
Pokud bioware neprijde v novem patchi s necim prevratnym (o cemz pochybuju) tak to tak zustane.
Zdravicko, dovolim si prinest sve poznatky a to ze sveta Tornado of souls kde se vsechny upravy zakladnich vlastnosti subras promitaji primo do statu a neni to nakouzleno. Funguje to vyborne jen bohužel netuším jak to dělají. Zkusím se optat místních DM a WB (na ToSu) pokud máte zájem
Edit: Tak ještě jsou subrasy použity na Dragon Hammeru a tam se to dělá pomocí programu LETO, zatím jsem nezaznamenal žádné problémy či bugy.
Re: Subrasy
Posted: 20:55 08. Jan 2008
by kucik
Urcite privitam jakekoliv informace.
Re: Subrasy
Posted: 21:23 08. Jan 2008
by SamElanius
kucik wrote:Urcite privitam jakekoliv informace.
Požádám tedy WB na ToSu o pár rad a ozvu se ti přes PM.
PS: Není to problém, mají na rady přímo topic takže vše bude OK a legál

Re: Subrasy
Posted: 22:20 08. Jan 2008
by Theo
Dnes som si omrkol nove TH subrasy. Ehm, chcem sa spytat ci sa este budu "korigovat" ich vlastnosti.
Kedze ... ked vynecham RP, tak polovica subras povrchu je .. ehm .. proste nehratelna (okridleny elf > -4 CON? to ma este nejake zivoty ta lastovicka?) a subrasi podtemna su proste presilene.. a polovica znich je.. proste uzasne presilena (SR 15+lvl/2 mi proste vyrazilo dych). Nemyslim si, ze sa to da davat na vrub ECL systemu (ak vobec bude mat taky vplyv).
PS: je to len otazocka, je to Vas server, viem ze bude povasom (as usually).
Theo
Re: Subrasy
Posted: 22:50 08. Jan 2008
by kucik
Jestli se ve hre ukaze, ze jsou ty vlastnosti nastaveny spatne, tak se to nejspis menit bude.
Ad okridleny elf: Vzdyt ale nidko nikoho nenuti, aby si tu rasu vybiral. Ta rasa tu proste je, a bud si sve priznivce najde, nebo ne. Nikdo prece nerika, ze z kazde rasy musi jit udelat nabusenej fajtr.
Re: Subrasy
Posted: 23:02 08. Jan 2008
by Theo
Hm hmm, diki Kucik. To beru.
Theo
Re: Subrasy
Posted: 03:44 09. Jan 2008
by jiromir
Theo wrote:...
no ono chytnout takovyho drowa na svetle je docela potěšení a SR mu vůbec nepomůže

Krom toho, jestli myslis ze ty "zly" subrasy budou tak silný a ty nebudes moct mít nejlepsi build na serveru, tak hraj za zlyho, ne?
