Page 3 of 4

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 18:17 14. Oct 2014
by mandos
Tak já jsem taky out bohužel nezvládám.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 20:08 14. Oct 2014
by Bahnak
Kde to teda bude? Můžu se těšit na ten výborný steakhouse? Nebo omrkneme hříbkovku v Simsalabim? Případně to roztočíme opět s německými sousedy a obsluhou co nenosí jídlo?
EDIT: A Rejty, chraň tě ruka páně zvolit hospodu kde točej Staráč nebo Krušky.
:evil: :oops: :?:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 20:08 14. Oct 2014
by Rejty
Ještě přemýšlím, ale jsem klidně pro Saloon :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 12:13 16. Oct 2014
by Rejty
Takže finální sestava na sraz je tato? Chci zamluvit hospodu.
Jedou :mus_3: :

- Rejty, Bahnak, Kucik, Kokosák, Theogil, Awadar, Berserk, Groll, Hroch

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 18:17 16. Oct 2014
by Theogil I
Rejty wrote:Takže finální sestava na sraz je tato? Chci zamluvit hospodu.
Jedou :mus_3: :

- Rejty, Bahnak, Kucik, Kokosák, Theogil, Awadar, Berserk, Groll, Hroch
Ty bláho to je sestavička. :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 18:21 16. Oct 2014
by kokosak
Tomu se řiká elita! :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 12:04 17. Oct 2014
by Rejty
!!! Zamluven Saloon na Roudné na 19:00 !!!

http://www.saloonroudna.cz/cz/uvod.htm

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 12:17 17. Oct 2014
by rosnicka
pánká jízda jak vyšitá :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 19:33 17. Oct 2014
by kokosak
Tak... hm. Mam takovej divnej pocit, že na mě něco leze. Uvidim, s čim se zejtra vzbudim :/

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 12:30 19. Oct 2014
by Rejty
I přes nízkou účast to bylo fajn, Kokosák zklamal :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 13:16 19. Oct 2014
by kokosak
Taky sem se zklamal. Blbejsi chvili sem si vybrat nemoh :/

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 13:29 19. Oct 2014
by kucik
kokosak wrote:Taky sem se zklamal. Blbejsi chvili sem si vybrat nemoh :/
Pravda. Mnoho z tech, kteri nebyli pritomni aby hlasovali o zmenach ras a povolani bude mozna litovat.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 13:43 19. Oct 2014
by kokosak
Pokud by muj názor nebyl přijat jako jediný správný, stejně bych nebyl spokojenej :P

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 13:58 19. Oct 2014
by Infra
Ono se tam o něčem hlasovalo :shock: :roll:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 14:02 19. Oct 2014
by Caehan
Infra wrote:Ono se tam o něčem hlasovalo :shock: :roll:
Kucik trolí.