Page 3 of 4
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 18:17 14. Oct 2014
by mandos
Tak já jsem taky out bohužel nezvládám.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 20:08 14. Oct 2014
by Bahnak
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 20:08 14. Oct 2014
by Rejty
Ještě přemýšlím, ale jsem klidně pro Saloon

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 12:13 16. Oct 2014
by Rejty
Takže finální sestava na sraz je tato? Chci zamluvit hospodu.
Jedou
:
- Rejty, Bahnak, Kucik, Kokosák, Theogil, Awadar, Berserk, Groll, Hroch
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 18:17 16. Oct 2014
by Theogil I
Rejty wrote:Takže finální sestava na sraz je tato? Chci zamluvit hospodu.
Jedou
:
- Rejty, Bahnak, Kucik, Kokosák, Theogil, Awadar, Berserk, Groll, Hroch
Ty bláho to je sestavička.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 18:21 16. Oct 2014
by kokosak
Tomu se řiká elita!

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 12:04 17. Oct 2014
by Rejty
!!! Zamluven Saloon na Roudné na 19:00 !!!
http://www.saloonroudna.cz/cz/uvod.htm
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 12:17 17. Oct 2014
by rosnicka
pánká jízda jak vyšitá

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 19:33 17. Oct 2014
by kokosak
Tak... hm. Mam takovej divnej pocit, že na mě něco leze. Uvidim, s čim se zejtra vzbudim :/
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 12:30 19. Oct 2014
by Rejty
I přes nízkou účast to bylo fajn, Kokosák zklamal

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 13:16 19. Oct 2014
by kokosak
Taky sem se zklamal. Blbejsi chvili sem si vybrat nemoh :/
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 13:29 19. Oct 2014
by kucik
kokosak wrote:Taky sem se zklamal. Blbejsi chvili sem si vybrat nemoh :/
Pravda. Mnoho z tech, kteri nebyli pritomni aby hlasovali o zmenach ras a povolani bude mozna litovat.
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 13:43 19. Oct 2014
by kokosak
Pokud by muj názor nebyl přijat jako jediný správný, stejně bych nebyl spokojenej

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 13:58 19. Oct 2014
by Infra
Ono se tam o něčem hlasovalo

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Posted: 14:02 19. Oct 2014
by Caehan
Infra wrote:Ono se tam o něčem hlasovalo

Kucik trolí.