Page 3 of 5
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 09:34 14. Jun 2015
by Krata
hmm.. čekal jsem větší jásot

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 08:48 24. Jun 2015
by Rejty
Huráááá
Jinak došla platba od Melvika.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 17:08 24. Jun 2015
by -darkvision-
Tak já se bohužel nedostavím, budu muset trčet v práci na ten víkend.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 00:30 25. Jun 2015
by Rejty
To si nemůžeš s někým vyměnit?

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 14:20 25. Jun 2015
by -darkvision-
Mám v tom měsíci už dva víkendy volna díky zahraniční dovolený. Shodou okolností zrovna ty před srazem. Takže si nemohu vzít třetí.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 21:46 28. Jun 2015
by Molly23
Já se omlouvám. Letos se nakonec nemůžu zúčastnit.

Vlítli mi do toho povinnosti. Chjo
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 08:13 29. Jun 2015
by Radim
Rád bych dorazil, ale můj zdravotní stav to nedovolí. Mám vylítlé dvě plotýnky a přes to vlak nejede, aspoň ne teď.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 18:19 06. Jul 2015
by karolina
Nejedeme...
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 19:15 06. Jul 2015
by Rejty
Škoda.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 19:44 06. Jul 2015
by radekdnb
Taky se omlouvám, Karolína a Diemo měly být můj ,,odvoz,, nemám se jak dostat
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 20:37 06. Jul 2015
by pavad
radekdnb wrote:Taky se omlouvám, Karolína a Diemo měly být můj ,,odvoz,, nemám se jak dostat
Do Konstantinek jezdi i vlak (dokonce casteji jak jednou denne, navic i zastavuje, ne ze jen pribrzdi!).
Donavigovat se na onu louku neni zase az tak obtizne: zvladli to jini pred Tebou (a to i bez satelitnich GPS navigaci!), zvladnes to i Ty.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 21:09 06. Jul 2015
by radekdnb
Koukal jsem....z Loun to jezdí blbě

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 23:12 06. Jul 2015
by Rejty
Výmluvy

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 16:54 07. Jul 2015
by kucik
radekdnb wrote:Koukal jsem....z Loun to jezdí blbě

Tak dojeď do Prahy a někde tě naberu.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 17:00 07. Jul 2015
by Pajule
Hmmm devátý letní už jo?

Nebudu říkat nic než mě ukamenujete, ale v práci nejsem a lidí koukam moc nebude a to se mně líbí
